Президент нагородив почесним орденом снайпера з Кам’янеччини

Президент нагородив почесним орденом снайпера з Кам’янеччини
Фото зі сторінки Жванецької сілької ради та сайту Президента України
  • Владислав Кириченко нині відновлюється в шпиталі Івано-Франківська. 

  • 24-річний захисник отримав важке поранення під Соледаром. 

  • Впродовж 11-ти місяців медики рятують йому ногу. 

Днями Володимир Зеленський із робочим візитом відвідав Івано-Франківщину. Одним з місць, де він побував, був реабілітаційний центр, в якому проходять лікування та відновлення поранені в боях захисники. 

Президент поспілкувався із захисниками, які перебувають на лікуванні, поцікавився станом їхнього здоров’я й побажав швидкого одужання. А також вручив військовослужбовцям державні нагороди. Серед них був і військовий з Кам’янеччини Владислав Кириченко. 

— За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, жителя села Жванець — Кириченка Владислава Сергійовича було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду нашому захиснику вручив Президент України Володимир Зеленський, — повідомили в Жванецькій сільській раді. 

Відео дня

Владислав народився 13 жовтня 1998 року в селі Терешівці Хмельницької області. У ранньому віці переїхав у Жванець. Тут закінчив загальноосвітню школу, а після — навчався в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Огієнка. Має музичну освіту. 

Згодом Владислав відслужив строкову службу та підписав контракт із ЗСУ в місті Володимирі. Він був в АТО. Служив в 14-ій окремій механізованій бригаді імені Романа Великого. 

У сільській раді vsim.ua розповіли, що в перші дні війни в Бориславі, біля Каховської ГЕС, загинув молодший брат Влада, теж військовослужбовець. Його поховали 15 квітня 2022 року. Та попри це Владислав повернувся до лав ЗСУ, пройшов навчання на снайпера в Десні. 

На початку серпня 2022 він отримав важке мінно-вибухове поранення під Соледаром. Це призвело до втрати шматка кістки. Вже 11 місяців лікарі Івано-Франківська рятують ногу хлопця, проте лікування проходить не так швидко, як того хочеться.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ніна Шклярук

    Дякую за захист України!Бажаю здоров'я!

keyboard_arrow_up