Програв 15 тисяч доларів за два дні. Зібрали історії хмельничан, які стали ігроманами

Програв 15 тисяч доларів за два дні. Зібрали історії хмельничан, які стали ігроманами
 • Хмельничанин Михайло за два дні програв на автоматах майже 15 тисяч доларів.
 • А Олег за 5 років - десятки тисяч.
 • Вони не могли зупинитися, а відчуття програшу лише додавало бажання спробувати ще.
 • Зібрали три відвертих історії хмельничан, які стали ігроманами.

Хмельницьких психологів чи не найчастіше відвідують ігромани. Серед тих, хто нею страждає, переважно чоловіки. Чи навіть юнаки. Адже на лікування з цією проблемою звертаються у віці від 17 до 40 років. Більшість із них приходять на реабілітацію не вперше. Оскільки великий відсоток колишніх ігроманів повертаються до своєї залежності. Про все це розповідають фахівці, які проводять курси реабілітації.

Що відчувають ігромани, коли натискають на кнопку гральних автоматів? Що змушує їх брехати рідним, здавати цінні речі в ломбарди та програвати десятки тисяч доларів? Про все це журналістка vsim.ua запитала у тих, хто стикнувся з цією залежністю. Серед них колишній таксист, спортсмен та власник гральних автоматів. Вони відверто розповіли свою історію на умовах анонімності. Тож в цьому матеріалі змінені їхні імена. 

Іван, 40 років

Колишній таксист

“У мене все крутилося навколо ігрових автоматів”

Відео дня

Олег, 25 років

Колишній спортсмен

“Ти занурюєшся в азарт і не контролюєш абсолютно нічого”

Михайло, 35 років

Колишній власник ігрових автоматів

“Перший раз програв 7 тисяч доларів, другий - близько 8”

 Є високий відсоток рецидиву

Те, що ігроманія дійсно являється поширеною нині проблемою, каже директор Міжнародної наркотичної асоціації “Хмельницький центр здорової молоді” Максим Павлов. У закладі надають кваліфіковану допомогу ігроманам. За словами керівника, здебільшого з цією проблемою стикаються, коли мають й інші залежності: від наркотиків або алкоголю. Це доводять історії хмельничан, що описані вище. 

Крім того, своєї популярності проблема ігроманії набула через поширення відповідних сайтів або пропозицій зіграти на гроші в інтернеті. Максим Павлов каже: з ігроманами працювати важко. Реабілітація може тривати від 1 до 6 місяців. До того ж є високий відсоток рецидиву. 

У Міжнародній антинаркотичній асоціації “Хмельницький центр здорової молоді” окрім загальної реабілітації проводять спортивно-терапевтичні табори. Туди зарошують відомих в Україні та Хмельницькому спортсменів. Наприклад, боксера В’ячеслава Узелкова або Володимира Кличка. Таким чином нарко-, алкозалежних та ігроманів спонукають до позитивних змін. 

Читайте також: “Перший шприц дав мій хлопець”. Відверті історії наркозалежних хмельничан

Хмельницькі психологи: вартість сеансів та популярні причини звернень.

Нет описания.

Нет описания.

Нет описания.

Нет описания.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Дима Глусченко

  Від ігроманією теж треба лікуватись!
 • Алексей Воробьев

  Игромания(лудомания), зависимость не меньшая, чем зависимость от наркотиков или алкоголя и как не странно тоже может привести к самым печальным последствиям...
 • Ваня Стоценко

  Хорошая статья 👍

keyboard_arrow_up