Село без водогону в Хмельницькому районі: позитивний фінал історії

- Наприкінці жовтня мешканець села Хмелівка звернувся до редакції vsim.ua.
- Розповів, що жителі живуть без водогону, на який здавали гроші ще два роки тому.
- Продовження історії.
Журналісти vsim.ua вже не вперше розповідають вам, як живуть села на Хмельниччині. Зокрема, й про ті населені пункти, звідки виїхали останні мешканці. Тепер такі виключені з обліку через відсутність населення. Про 6 таких сіл дізнавайтеся в матеріалі - Хмельницькі села, яких уже немає. Де вони були та що про них відомо.
Також раніше ми писали про село Олександрівка, що в Хмельницькому районі. Звідти їхала остання мешканка - пані Анеля. Репортаж із села дивіться тут.
Наприкінці минулого місяця до редакції ВСІМ звернувся житель села Хмелівка, що в Городоцькій тергромаді. Чоловік, на ім’я Володимир розповів: населений пункт живе без водогону. Хоч й на нього місцева влада збирала гроші ще два роки тому. Таким чином, мешканці користуються водою з криниць. Однак більшість жителів Хмелівки - пенсіонери. Тож самостійно добиратися за водою не можуть фізично.
- Зараз пенсіонери беруть воду з криниці. Але в криницях і не всюди вона є. Тут живуть люди, яким по 85 років. Хіба вони можуть ходити по воду по тих криницях? Зазвичай приїжджають їхні діти з міста і носять їм. Але як буде зима, сніг, то сюди й доїхати буде неможливо. То як це має бути?, - розповідав чоловік.
Володимир додав, що у 2020 році з мешканців села зібрали кошти на прокладання водопроводу. Тоді Володимир заплатив 1 100 гривень. Протягом двох років на запитання жителів Хмелівки про водогін, у сільраді відповідали - “Скоро з’явиться”. Тож аби надати розголосу даній проблемі, чоловік розповів про все представникам ЗМІ.
Журналістка vsim.ua зв’язалася зі старостою села Оксаною Стецюк. Станом на 28 жовтня жінка повідомила наступне:
- Робота над водогоном вже набирає обертів. У село привезли труби, які мають під’єднувати до будинків. Загалом планують провести роботи протяжністю 4 кілометри. Їх виконуватимуть на трьох вулицях села, - сказала Оксана Стецюк.
Сьогодні, 17 листопада, до редакції вкотре звернувся пан Володимир. Цього разу він розповів, що воду в селі вже подали до домівок. Чоловік подякував журналістам й додав: “Якби ви бачили радість людей!”
- Велика подяка вам за допомогу. Село Хмелівка уже з водою, якби ви бачили радість людей. З допомогою старости села Оксани Стецюк, під її керівництвом, воду подали до осель. Дуже дякуємо за працю, - сказав Володимир.
Головний редактор сайту vsim.ua Максим Фарина зазначає:
- Приємно, коли наша робота приносить користь людям. Наш читач повідомив про проблему. Ми дізналися деталі й розповіли про це на vsim.ua. Після цього проблему з водогоном в селі було вирішено.Чи сталося це тільки завдяки нам? Звісно, що ні. Але одним із факторів, який цей процес прискорив - так.
Тож якщо і ви маєте проблеми, для вирішення яких необхідна допомога журналістів - звертайтеся до редакції. Ми перевіримо інформацію та надамо їй розголосу.
Читайте також: Євро знову дорожче долара. Курси валют в обмінниках Хмельницького (КАРТА)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.