«Сім’я була дуже хороша». Попрощалися з хмельничанами, які загинули через ракетний удар

- Валентина та Анатолій Королькові загинули 22 березня, під завалами власного будинку.
- У них залишилися діти та онуки.
22 березня Хмельницький прокинувся від вибухів. Ворог завдав ударів крилатими ракетами та БпЛА. Внаслідок цього загинули Валентина та Анатолій Королькові. Їхній будинок повністю зруйнований. З-під завалів вдалося врятувати 21-річну дівчину. Це дружина онука загиблих. Наразі вона перебуває в реанімації Хмельницької міської лікарні.
Сьогодні, 24 березня, подружжя Королькових провели в останню путь, – повідомляє Суспільне. Прощання відбулося в міській ритуальній службі. Туди прийшли рідні, друзі та знайомі пари. Сусідка Королькових розповіла, що Валентину та Анатолія вважали зразковою сім’єю.
- Я товаришувала з Валентиною та Анатолієм 38 років. Між нашими ділянками не було жодного забору – тільки стежка втоптана. Дуже багато вечорів разом провели. Попрацювали, зібралися, поговорили, в чомусь порадилися, потішилися, в чомусь – поплакали. Вони дуже гарно жили. Це був приклад, напевно, життя сім’ї. Вони все разом, злагоджено робили, усе було дуже добре, – розповіла сусідка Лідія Сінькова.
Близькі загиблого подружжя не можуть змиритися з тим, що сталося. Серед них – Галина Кравчук. Її сина хрестив Анатолій Корольков.
- Не можу змиритися. Сім’я була дуже хороша, позитивна. Спілкування було з ними дуже приємним. Зустрічалися часто, – розповіла жінка «Суспільному».
У Валентини та Анатолія Королькових залишилися діти та онуки. З-поміж останніх – Максим. Наразі хлопець служить. Він розповів, що не встиг попрощатися з бабусею та дідусем. Того ранку був на позиції.
- Це моя бабуся тут була, дідусь був тут, і дружина моя під завалами. Вона з іншого боку будинку була, там кімната наша була. Мене того ранку вдома не було, я був на позиції якраз, то й не знав, але я відчував вже щось не те. Я вже телефонував до всіх. Ми з бабусею їздили 13 років поспіль на моря, вони мене возили з дідом. Що я можу сказати, не встиг я з ними попрощатися, – каже Максим.
Син загиблого подружжя Євгеній – також військовий. Захищав країну з 2014 року. Він виріс у будинку, який тепер зруйнований через удар росіян.
- Тут кожна цеглинка щонайменше була чотири рази в мене у руках. Це все збудовано моїм батьком, з моєю допомогою, допомогою всіх близьких, які допомагали будувати, а тепер допомагають розбирати, – розповів Євгеній.
Правоохоронці за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством розпочали досудове розслідування, – повідомляли в прокуратурі.
Читайте також: На Хмельниччині попрощалися з чотирма воїнами. Ким вони були?
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Заенц Надежда
Олена Шатковська
Світлана Гедима
Лена Чайка