Студент з Хмельниччини захистив диплом на передовій

- 23-річний військовий родом із Новоушицької громади.
- Днями хлопець склав держіспит онлайн, перебуваючи в зоні бойових дій.
- Перед екзаменом він підготував доповідь на картонці, бо паперу на фронті не знайшлось.
Михайло Копитко - 23-річний військовий. Ще до початку повномасштабної війни хлопець встиг відслужити строкову службу у Збройних Силах України та підписати контракт. А зараз воює на передовій. Також він заочно навчається на 5 курсі у Вінницькому національному технічному університеті. 2 червня юнак склав державний іспит з електроенергетики та електромеханіки, перебуваючи на лінії фронту на Сході.
Історією про незвичайний захист диплому поділився голова державної екзаменаційної комісії Михайло Ганчук на своїй сторінці у Фейсбук.
Викладач зізнається, студент хвилювався, однак заробив заслужену четвірку.
"Це хвилювання скоріш за все було не через іспит, а через напружену атмосферу навколо. Його декілька разів перебивали побратими, а десь здалеку було чутно вибухи”, - зізнається у коментарі Укрправді Михайло Ганчук.
А от в коментарях під постом пишуть, що враховуючи обставини варто було б додати військовому бал.
Михайло Копитко родом із села Івашківці Новоушицької тергромади. Мати бійця, Наталія, розповіла Суспільному, що перед іспитом син шукав ручку та папір, аби написати доповідь. Ручку знайти вдалось, а от паперу на фронті не було, тому довелось записати виступ на картонці.
“Він розірвав велику картонну коробку і весь свій виступ записав на тій картонній коробці. 2 червня подзвонив ввечері й на емоціях розказав: «Мамо, зв'язок був поганий, виліз на якусь установку і склав іспит»”, - повідомила мати бійця журналістам.

Жінка також розповіла, що син любив читати з дитинства, а коли пішов служити за контрактом, то всі гроші, що пересилали батьки, витрачав на книги.
“Він каже: «Мамо, передам вам посилку з речами своїми». Ми поїхали на Нову Пошту і там було кілограмів 15 книжок. Всі кошти, які ми йому надсилали цих півтора року, поки він служив в армії, він витрачав на книжки”, - зізнається мати Михайла.
Про популярність сина жінка дізналась з соцмереж.
“Коли читаю коментарі, які пишуть люди, чужі люди, я пишаюсь своїм сином, як пишається кожна мати. Люди пишуть: «Дитино, повертайся живим», «Слава нашим воїнам»”, - розповідає Наталія.
Читайте також:
- Школярка заспівала “Червону калину” та знялась у кліпі в Меджибожі
- Як живуть та воюють танкісти: історія Валерія Жуковського з Шепетівки
- “Яка краса коли там підгорає”: Леся Нікітюк випустила новий хіт про війну з росією
- “Сказав рідним, що їду на роботу”: у бою поранили розвідника з Хмельниччини
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Ирина Омельченко
Оля Копич
Жанна Шевченко
Наталия Мусина