Трьох хмельничан нагородили орденами за мужність. Посмертно

Трьох хмельничан нагородили орденами за мужність. Посмертно
  • Нагороди передали рідним Андрія Черніцького, Романа Романюка та Олега Богача.

Високими державними відзнаками було нагороджено трьох воїнів із Хмельницького. Ордени «За мужність» ІІІ ступеня отримали рідні загиблих на війні. Вручав їх перший заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Андрій Черніцький

Андрій Черніцький

Андрій Черніцький був учасником Євромайдану, внаслідок чого отримав поранення. Згодом пішов на війну, служив в артилерії. 2017 року став депутатом Хмельницької міської ради. Його каденція закінчилася 2020 року, і більше він не балотувався.

Відео дня

У перший день повномасштабного вторгення, 24 лютого 2022 року, Андрій Черніцький вирушив до територіального центру комплектування. Забрали його за два дні, 26 лютого. Доброволець служив у 19 окремому стрілецькому батальйоні.

Не стало Андрія Черніцького 1 липня. За словами іншого військового з 19-го батальйону Романа Миколаїва, 39-річний Андрій загинув, прикриваючи побратимів. У нього залишилися двоє дітей — син та донька.

Роман Романюк

Роман Романюк

Роману Романюку було 41. Він народився в Кам’янці-Подільському. Свої шкільні та юнацькі роки провів в селі Шарівка, що в Хмельницькому районі. Вищу освіту здобував у Кам’янці, а згодом і в Хмельницькому національному університеті. Був всебічно розвиненою людиною. Цікавився автомобілями й радіотехнікою. Проте особливо душа тяготіла до фотографії. 

Загинув на Донеччині. У нього залишилися батьки, сестра, дружина та двоє маленьких донечок - 13 і 10 років.

Олег Богач

Олег Богач

Військовий виріс і проживав у Хмельницькому. Колись проходив строкову службу, але згодом демобілізувався. Останнім часом працював на заводі полімерної пакувальної продукції.

За словами рідних, Олег був дуже відповідальним батьком, кохав свою дружину, доньку, підтримував матір, яка залишилась сама. Захисник загинув 5 липня 2023-го. Йому було 45 років. 

Читайте також: В останню дорогу провели дев'ятьох захисників з Хмельниччини: наймолодшому було 24

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up