У Хмельницькому бойовий медик став переможцем літературної премії імені Миколи Федунця

У Хмельницькому бойовий медик став переможцем літературної премії імені Миколи Федунця
Михайло Цимбалюк. Фото: облрада
  • Лауреатом обрали захисника Михайла Цимбалюка. 

У п’ятницю, 20 червня, у приміщенні Хмельницького обласного літературного музею відбулось вручення обласної премії імені українського письменника і журналіста Миколи Федунця. Цьогорічним лауреатом став письменник, поет, журналіст та бойовий медик Михайло Цимбалюк. Премію він отримав за свою поетичну збірку «Калібри любови». Про це повідомили в пресслубі обласної ради.

Як йдеться в дописі, книжка «Калібри любови» стала 11-им виданням письменника. Поезія написана упродовж перебування автора на війні, а також містить вірші із інших кількох виданих збірок.

Презентація збірки отримала позитивні відгуки як напередодні у Львові на Форумі військових письменників, так і у Хмельницькому на конкурсі обласної літературної премії імені Миколи Федунця.

Відео дня

«Творчий доробок письменника-воїна Михайла Цимбалюка отримав гідну оцінку присутніх. Вірші збірки, на думку членів комітету, емоційні та глибокі за своїм змістом», – розповіли в пресслужбі облради.

Довідка

Літературна премія імені Миколи Федунця встановлена обласною радою у 2014 році. Її призначають за кращу поетичну збірку, яка відзначається високим художнім рівнем, яскравими мовними засобами, новизною та вирізняється оригінальністю форм і мотивів. Премія присуджується щорічно до Дня пам’яті Миколи Федунця – 20 червня у розмірі трьох мінімальних зарплат за рахунок коштів обласного бюджету. Федунець Микола Федорович — український журналіст, письменник. Був родом із Білогірського районц, Хмельницької області.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up