У Хмельницькому є лицарський орден. Як живуть та чим займаються його учасники

У Хмельницькому є лицарський орден. Як живуть та чим займаються його учасники
Фото надане В'ячеславом Майданом
  • Лицарський орден у Хмельницькому з'явився 5 років тому.

  • За цей час до його лав вступили понад 80 чоловіків з Хмельницького та його околиць.

  • Хто вони, як стали лицарями та що роблять у буденному житті?

Перше, що спадає на думку при згадці про лицарів - металеві обладунки, довжелезний спис, кінь та запеклі двобої. Технічний прогрес та залишив це все на сторінках підручників та історичних романів. Однак лицарів можна знайти й в сучасності. Ба більше, вони живуть не лише у Франції, Іспанії чи на Мальті, а й у Хмельницькому. От тільки виглядають геть не як їхні історичні попередники, та й навряд чи беруть у руки зброю.

Журналістка ВСІМ поспілкувалася з одним із лицарів та розпитала, чим вони займаються у XXI столітті.

Головний герой цієї розмови - В'ячеслав Майдан, підприємець, чоловік, батько та регіональний делегат Лицарів Колумба. Він керує діяльністю трьох осередків ордену на Хмельниччині та Вінниччині.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up