У Хмельницькому попрощалися з загиблим військовим Віктором Марисюком (ФОТО)

У Хмельницькому попрощалися з загиблим військовим Віктором Марисюком (ФОТО)
 • Захиснику було 55 років.

 • У нього залишилися дружина та донька.

На війні, захищаючи Україну, загинув хмельничанин Віктор Марисюк. Це сталося майже три тижні тому, 31 травня. Солдату було 55 років. Сьогодні, 18 червня, з ним попрощалися у Хмельницькому. На церемонію, яка відбулася у міський ритуальній службі, прийшли рідні, близькі, друзі, побратими представники місцевої влади.

Віктора Марисюка згадує Лариса Конончук. Вона навчалася з ним у школі №18. Загиблий герой випускався 1983 року.

— Він був спокійним, врівноваженим, непроблемним, неконфліктним. Але виявився героєм, геройською людиною, яка пішла захищати свою рідну землю, яка виконала до кінця свій обов’язок, яка пішла за нас з вами, за наших дітей, за наших онуків, щоб ми сьогодні мали можливість тут у нас працювати відносно спокійно працювати.

Заступник міського голови Микола Ваврищук розповів, що Віктор Марисюк не був кадровим військовим та не мав бойового досвіду. 24 лютого він пішов на війну добровольцем.

— Це людина, яка жила мирним життям у Хмельницькому і 24 лютого була мобілізована. Віктор Францович кинув свою роботу, буденне життя й пішов захищати кожного з нас, пішов захищати Україну, пішов захищати нашу землю. Це людина, яка була автослюсарем, але він не зміг бути у Хмельницькому і пішов на фронт для того, аби захистити кожного з нас, — розповів чиновник.

Віктор Марисюк став 45 загиблим мешканцем Хмельницької ОТГ від 24 лютого. Поховали його на Алеї слави у мікрорайоні Ракове. У нього залишилися дружина та донька.

Читайте також:

Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (51)
 • Неонила Мармий

  Вічна пам'ять царство небесне Амінь
 • Ларіса Крищук

  Вічна память!!!
 • Нина Дубенко

  Світла пам'ять Герою.Співчуття рідним.
 • Людмила Шелестюк

  Вічна пам'ять герою 🕯️ Найщиріші співчуття рідним!

keyboard_arrow_up