У Хмельницькому щодня роздають майже 300 порцій гарячих обідів

У Хмельницькому щодня роздають майже 300 порцій гарячих обідів
Світлини зі сторінки «Карітас Хмельницький УГКЦ»
  • Читайте, як отримати допомогу та чим можна допомогти «Карітас Хмельницький УГКЦ».

Близько 300 порцій гарячих обідів щодня готують і роздають для вимушено переміщених осіб господині-чарівниці «Карітас Хмельницький УГКЦ».

«Смачні борщі, супи, каші, макарони, м'ясо і риба, салати і консервація... Усе це для того, щоб зігріти не лише гарячими обідами, а й турботою і любов'ю тих, хто цього потребує», - наголошують.

Відео дня

Готувати починають щоденно від 8-ї ранку. Скурпольозно підбирають меню, бо має бути і смачно, і ситно. Щоразу, акцентують, на обід є м’ясо чи рибка, салатик, перша страва. Слідують рекомендаціям Клопотенка.

Видача гарячих обідів відбувається щодня від 12.00 до 13.00 на вул. Зарічанська, 10/3, наголошує оператор колл-центру «Карітасу» Оксана. Так само везуть страву до хмельницьких шелдерів.

Люди обіди хвалять. Кажуть, смачно та якісно.

Чотирирічний синочок Юлії Ткаченко, приміром, особливо полюбляє борщі та супи. Сім’я орендує квартиру. Тож усі кошти йдуть на оплату оренди. А завдяки «Карітасу», зізнається жінка «Місту», бодає трохи економії на харчах.

Смакують обідами й Вікторія з матір’ю. Вони - з Донеччини. Від квітня мешкають в одному з хмельницьких гуртожиків.

Гарячі обіди «Карітас Хмельницький УГКЦ» надає у рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації в наслідок бойових дій в Україні 2022».

Для того, щоб отримати допомогу необхідно зателефонувати +38 067 557 21 28, щоб зареєструватися. А відтак – надати довідку ВПО та ідентифікаційний код.

Коли ж прагнете «Карітасу» допомогти продуктами чи ще чимось, кажуть у колл-центрі, також набирайте +38 067 557 21 28, аби дізнатися деталі.

Читайте також:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up