В «Оазисі» виступив харківський співак Олександр Кварта. ФОТО та ВІДЕО з концерту

В «Оазисі» виступив харківський співак Олександр Кварта. ФОТО та ВІДЕО з концерту
 • Мініконцерт артиста був благодійним — збирали гроші на ЗСУ.

 • Переглядайте фото та відео.

У Хмельницькому в ТРЦ «Оазис» виступив з концертом харківський співак Олександр Кварта. Захід був благодійним — волонтери збирали гроші на допомогу Збройним силам України. Виступ відбувся сьогодні, 18 листопада, біля фотозони торгового центру на першому поверсі.

Олександр Кварта виконав кілька своїх пісень, як от композицію «Волонтер», яку ви можете почути нижче на відео. У перервах закликав хмельничан долучитися до збору грошей на допомогу армії. Своїми піснями артист привертав увагу відвідувачів «Оазису». Люди ставали та слухали пісні, зокрема, чимало було й дітей. Багато хто знімав фото та відео.

Нагадаємо, що цей виступ — це своєрідний анонс до великого концерту, який запланований на 24 січня. Він відбудеться у Хмельницькій обласній філармонії. Захід, знову ж таки, буде благодійним. До нього також долучаться співачка Марина Українець та Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр.

Олександра Кварту називають людиною-оркестром. Він брав участь у проєктах «Україна має талант» та «Караоке на майдані». Від 2014 року він також бере участь у волонтерській діяльності.

Читайте також:

Коментарі (8)
 • Інна Губа

  А що, на росії вже не хоче виступати?)

  Інна Губа reply Інна Губа

  Валентина Кузнєцова він після 2014 виступав там.

  Валентина Кузнєцова reply Інна Губа

  Інна Губа до 14 року може і їздив на росію. І я їздила...Але після 14 року зовсім інше.   Я була на концерті. Концерт патріотичний, збирали волонтери гроші. Не будьте злою.

  Інна Губа reply Інна Губа

  Валентина Кузнєцова якщо пісня "Сєньйоріта, я влюбльон" українська, то я тоді принцеса Діана 😄

  Валентина Кузнєцова reply Інна Губа

  Інна Губа він з харькова. І завжди співав в основному українські пісні. Що йому на росії робити? Може ви перепутали?

  Інна Губа reply Інна Губа

  Валентина Кузнєцова в ютубі усе є. По всяких типу "талант-шоу" їздив. Чесно кажучи, я думала, що то росіянин. До нас на такі ж шоу не раз приїжджали росіяни.

  Валентина Кузнєцова reply Інна Губа

  Інна Губа а що він виступав?
 • Алочка Воловець

  Молодець

keyboard_arrow_up