“Відчуття не зрівняються ні з горілкою, ні з жінкою”. Як хмельничани пірнали в ополонку при -16 (ВІДЕО)

“Відчуття не зрівняються ні з горілкою, ні з жінкою”. Як хмельничани пірнали в ополонку при -16 (ВІДЕО)
  • Троє товаришів з Хмельницького впродовж років не змінюють своїх традицій.
  • На кожне Водохреща вони занурюються в ополонку.
  • Сьогодні вранці термометр показував -16 градусів.
  • Із халатами, рушниками і чаєм в термосі чоловіки пішли купатися на річку.
  • Як це було, читайте і дивіться в нашому матеріалі.

Занурюватися в ополонку на Водохреща - головна традиція деяких хмельничан. Не зупиняють їх ані люті морози, ані карантинні обмеження. Саме останні стали причиною відсутності спеціальних місць для купання в Хмельницькому. Та це лише офіційна версія, яку повідомили напередодні в міськраді. Насправді для хмельницьких моржів організували ополонки. Зробили це на Південному Бузі й в мікрорайоні Ружична. Саме туди навідалися журналісти vsim.ua. Та щоб не купатися, а розповісти вам, що там відбувається.

“Холод відчувається, лише коли виходиш з води”

“Ну як водичка? Тепла?”, - жартуючи запитує один чоловік іншого. “Мокра”, - каже він. Із таким позитивним настроєм компанія одних хмельничан вітає іншу на березі річки Кудрянка, що в Ружичній. 

На годиннику близько 08:45. Термометр показує - 16 градусів. В Ружичній зібралося близько 10 осіб. Всі вони хутко переодягаються і йдуть на місток. Із нього пірнають в ополонку, що передбачена для купання. Серед присутніх - лише чоловіки. Деякі з них купаються на Водохреща щороку. Порівнюючи з попередніми роками, кажуть: “Людей дуже мало”. Припускають, що їх зупинив мороз або карантин.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up