Залишилася дружина і син: у Хмельницькому попрощалися із Михайлом Граділем

-
Чоловік добровільно вступив до лав ЗСУ на початку війни.
-
Тривалий час проходив службу в місті, згодом відправили на передову.
-
Загинув чоловік на Харківському напрямку.
У Хмельницькому попрощалися із захисником, який боронив нашу державу та загинув від рук окупантів. Михайло Граділь на початку повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ЗСУ. Тривалий час він проходив службу у Хмельницькому. Декілька місяців тому його відправили на навчання, а далі – на фронт. Чоловік загинув 20 червня 2024-го неподалік Вовчанська на Харківському напрямку.
Якісно виконував свою роботу
Михайло Граділь зі Старого Острополя на Хмельниччині. Там і закінчив школу. Його однокласник Олександр розповів: Михайло був товариським, і, як сказав чоловік, «пацанячим». Після школи військовослужбовець зайнявся особистим життям й пішов працювати на будівництво. Свою роботу, каже Олександр, виконував дуже якісно.
– Він працював на будівництві, ремонти робив, дуже якісні. Взагалі дуже гарну репутацію мав, дуже відповідально до своєї роботи ставився. Сім’ю будував, багато чого робив. Дуже шкода, що зараз самих сильних забирають, – поділився однокласник Олександр.
Прийшов віддати шану загиблому і його двоюрідний брат Олександр. Чоловік розповів: Михайло в дитинстві був дуже товариською дитиною. У нього було багато друзів, був дуже життєрадісний. Михайло проходив строкову службу, після влаштувався будівельником. Придбав власну квартиру і самотужки зробив у ній ремонт.
– Дуже відповідальним був, завжди готовий був прийти на допомогу, не треба було довго чекати. Чуйний, спокійний, завжди на допомогу прийде, – каже брат загиблого Олександр.
З початку повномасштабного вторгнення захисник добровільно вступив до лав ЗСУ. Службу проходив у 82 окремій десантно-штурмовій бригаді – керував безпілотниками. Тривалий час чоловік був у Хмельницькому, а декілька місяців тому його відправили на навчання, а нещодавно - на передову, де він і загинув.
– Дуже хороший був чоловік, з перших днів пішов на війну, віддав своє життя за нас. Був будівельником, а як почалася війна - пішов в безпілотники. Рік чи півтора він тут служив. Декілька місяців назад його забрали, відвезли десь на «учебку» й після він загинув. На війні на передових позиціях він побув буквально декілька тижнів. Відколи він був там на передку, від тоді ми з ним не бачилися.
У Михайла Граділя залишилися батьки, сестри, брати, дружина й 5-річний син. Поховали Героя на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.
Читайте також:
На війні загинуло четверо захисників з Хмельниччини
Військовий з Хмельницького ТЦК Василь Швед: «військовим потрібні ротації»
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Маріна Фурман
Ольга Білоус
Ларіса Карпець
Анжела Горгоц