Партнер рубрики Ми перевірили

“Брудні” зони й “важкі” пацієнти. Ексклюзивний репортаж з Хмельницької інфекційної лікарні

“Брудні” зони й “важкі” пацієнти. Ексклюзивний репортаж з Хмельницької інфекційної лікарні
  • Більшість пацієнтів інфекційної лікарні перебувають у важкому стані.
  • До них не пускають нікого, окрім медперсоналу.
  • Журналісти vsim.ua побували в зоні ризику.
  • Читайте і дивіться на фото, що відбувається за дверима закладу.

Щоденні новини про кількість хворих у медзакладах міста вже набридли багатьом читачам. Та це не привід вважати, що Covid кудись зник. У міській інфекційній лікарні, як і раніше, лікуються пацієнти. Майже всі вони у важкому стані. А дехто - у критичному. Навідатися до закладу пересічним містянам заборонено. Потрапити на територію можуть тільки родичі хворого. Наприклад, щоб передати їжу, одяг чи засоби гігієни. Також одному з близьких пацієнта дозволено поселитися з ним в одній палаті.

Журналістам vsim.ua дозволили пройти на терени лікарні. Нам показали “червоні” або, як їх тут називають “брудні” зони. Перш ніж туди потрапити, ми одягнули всі індивідуальні засоби захисту: від костюма до спеціальних окулярів. А потім побачили те, від чого “мурахи” по шкірі. 

До пацієнтів одягаються так, аби жодна частина тіла не була оголеною

Хмельницька інфекційна лікарня знаходиться на вулиці Сковороди. Із самого ранку з-за воріт закладу виїжджала “швидка”. Як пізніше пояснила головний лікар Оксана Піддубна, вдень до лікарні в середньому привозять 10 пацієнтів. Тож, ймовірно, що щойно доставили нового хворого. 

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up