Ми перевірили: як живе Шаровечка, яку хочуть зробити частиною Хмельницької ОТГ

Ми перевірили: як живе Шаровечка, яку хочуть зробити частиною Хмельницької ОТГ
  • Село Шаровечка відоме хмельничанам за кладовищем і районною ветклінікою.
  • Що там є, як живуть місцеві та що вони думають про приєднання села до Хмельницької ОТГ?

Місто Хмельницький разом із майже всіма навколишніми селами об’єднають в ОТГ. Про це ми вже писали раніше. Серед тих, хто увійде до ОТГ, є село Шаровечка. Саме сюди навідалася журналістка vsim.ua Олександра Клименко. Далі читайте її розповідь про те, як живе Шаровечка і що думають місцеві жителі про майбутнє об’єднання із Хмельницьким. 

“Переполох в автобусі”

Повний автобус, торби й “кравчучки”, розмови про політику і  коронавірус - такою видалася дорога до Шаровечки. Доїхати до села можна двома способами: міською маршруткою №43 або приміськими автобусами. Я обрала другий варіант. Щоб ознайомитися з графіком курсування транспорту, відправилася на автовокзал №3, що поблизу “Юності”. Прибула туди о 10:45. 

Виявилося, щойно прогавила транспорт, що їхав прямісінько до села. Наступний чекати більше години. Щоб цього уникнути, довелося знайомитися з маршрутами інших автобусів. “Хмельницький - Малиничі” - те, що треба. Переконавшись у наявності вільних місць, всілася і вперед. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up