До Хмельницької ОТГ приєднають майже всі сусідні села

До Хмельницької ОТГ приєднають майже всі сусідні села
Фото з архіву редакції
  • Уряд затвердив перспективний план формування громад на Хмельниччині.
  • Хмельницьку ОТГ мають утворити з ряду сусідніх сільських рад, а також двох існуючих об'єднаних громад.
  • Зокрема, мають включити одну сільську раду Деражнянського району.

Кабінет міністрів затвердив перспективний план формування громад Хмельницької області. Засідання проводили сьогодні, 29 квітня. План визначає, які об’єднані територіальні громади мають бути сформовані на Хмельниччині. Згідно з документом на сайті уряду, їх має бути 60, в тому числі 5 у Хмельницькому районі. Розповідаємо, яким має бути Хмельницький район за цим планом та хто має увійти до Хмельницької міської ОТГ.

Хмельницька ОТГ

Згідно з планом до Хмельницької міської об’єднаної територіальної громади мають увійти майже всі навколишні населені пункти. Перелік рад, які мають увійти до майбутньої громади:

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up