У Хмельницькому є 311 вакансій: які посади та зарплата (СПИСОК)

У Хмельницькому є 311 вакансій: які посади та зарплата (СПИСОК)
Фото ілюстративне
  • На міських підприємствах є 206 вільних посад. 

  • Заробітна плата від “мінімалки” до 18 тисяч гривень. 

  • Дізнавайтеся яких спеціалістів шукають та куди можна подати резюме.

На підприємствах та установах Хмельницького є 311 вакансій на 206 посад. Актуальний перелік оновив міський центр зайнятості 13 жовтня. 

Потрібні трактористи, токарі, столярі, технологи, продавці, працівники “жеків”, лікарі, кухарі, касири, інженери, електрики, водії, фармацевти та бухгалтери. І це не повний список вакансій. 

Найбільш затребуваними є швачки. Для них цього разу 47 вакансій. Для продавців є 28 вакансій. Для лікарів — 7. Для кухарів — 10. Для водіїв — 34 вакансії. 

Відео дня

Не вистачає охоронців, електрогазозварників, технологів, медиків. Є вакансії для психологів та мікробіологів. 

Працівники потрібні як в комунальні установи, так і в приватні фірми. Є вакансії від місцевих шкіл, перевізників, “Електротрансу”, “Новатора”, макаронної фабрики, “Хмельницькводоканалу”, ФОПів, “Полларді Фешн”, “Бембі”, СІЗО, “Адвісу”, “Насолоди”, “ТЕМПу”, “Укрелкому”, медзакладів, в аптеки, на залізницю тощо. 

Заробітна плата коливається від 6 700 до 18 тисяч гривень. Всюди зазначено роботодавця, назву посади, зарплату, завдання та обов’язки, телефон для довідок та кількість вакантних місць. 

 

За довідками та з питань працевлаштування радять звертатися до Хмельницького міського центру зайнятості за телефонами: 

Нагадаємо, хмельницький “Електротранс” шукає водіїв на сучасні автобуси. Зарплати — від 15 до 18 тисяч гривень. Є можливість пройти навчання і отримати водійські права відповідної категорії за рахунок підприємства. Вимоги до кандидатів та як подати резюме читайте за посиланням

До слова, в Україні нещодавно запустили єдиний портал вакансій. На ньому представлені вакансії від державної служби зайнятості та українських сайтів з пошуку роботи (Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua, Jooble). Як ним скористатися — читайте за посиланням

Читайте також:

 
Коментарі

keyboard_arrow_up