Тести

У якій школі учні заховали послання та хто був першим директором? Проходьте тест, щоб дізнатися, що ви знаєте про навчальні заклади Хмельницького.

Підготували для вас новий тест. Діліться результатами в коментарях.

У їхніх стінах - відголос минулого.  Їхні фасади - це історія. Що ви знаєте про старі будинки в Хмельницькому? Проходьте тест і діліться результатами. 

У Хмельницькому є десятки місцин, де можна спокійно провести час на свіжому повітрі. Саме тому парки та сквери є популярними серед містян. А що ви знаєте про такі місця? Проходьте тест і діліться результатами.

Ринки у Хмельницькому - ті місця, де завжди вирує життя. Що ви про них знаєте? Перевірте це за допомогою тесту від vsim.ua.

На світлинах - старий Проскурів з його архітектурними пам’ятками та історією. Чи зможете ви розпізнати відомі місця Хмельницького по старих фото? Пройдіть цей тест і перевірте себе.

Відкриття першого “вишу” чи торговельного центру. Перший тролейбусний рух і будівництво хмарочоса. Вгадайте факти з історії Хмельницького за допомогою тесту. Результатами діліться в коментарях.

Інтерактивний чи аераційний. Унікальний або сучасний. Що ви знаєте про фонтани, які є в Хмельницькому? Проходьте тест і дізнавайтеся результати.

Рік тому в Хмельницькому перейменували зупинки. Перевірте за допомогою тесту, чи орієнтуєтеся ви в них.

У Хмельницькій області є 13 міст. Що ви про них знаєте? Перевірте себе за допомогою тесту від vsim.ua.

keyboard_arrow_up