Тести

Сьогодні в Україні відзначають відразу чотири свята. Вони стосуються різних історичних періодів.

Зібрали підбірку фото з минулого Хмельницького. Чи вгадаєте ви місця та будинки? Всі світлини зроблені у період 50-90-х років минулого століття. 

Колись село, а зараз місто. Перевіряйте свої знання та дізнавайтеся нове з допомогою тесту.

Проходьте наш тест та дізнавайтеся більше про історичних постатей міста.

Нашій рідній країні сьогодні, 24 серпня, виповнюється 30 років. Понад чверть століття ми досягаємо нових вершин і пишемо сучасну історію.  Редакція vsim.ua з нагоди свята підготувала для вас тест. 30 питань про історію, перемоги та поразки нашої Батьківщини. А як добре ти знаєш свою країну? Перевір свої сили. Відповідай на запитання нижче. 

Сьогодні установка натяжних стель є невід'ємною частиною ремонту і дизайну приміщень. Їх популярність постійно зростає, викликаючи все більший інтерес навіть у тих, хто ніколи не планував змінювати звичайну стелю на натяжну.

Чимало вулиць Хмельницького названі на честь відомих людей. Ким були Хотовицький, Курчатов, Амосов та інші? Проходьте тест та перевіряйте знання. 

Корені Проскурівської сягають далеко в минуле.  У будинках, що розташовані на цій вулиці, жили й вели бізнес заможні та почесні люди.  Перевірте, що ви знаєте про будівлі на одній з популярних вулиць Хмельницького. Проходьте тест і діліться результатами. 

Мікрорайон міста, який колись був селом. Що ви про нього знаєте? Перевіряйте з допомогою нашого тесту.

keyboard_arrow_up