Тести

З-поміж старих світлин інших міст не просто розпізнати Хмельницький. Чи впораєтеся ви? Перевірте себе за допомогою тесту.

Вишиванку вважають кодом нації із зашифрованими символами і оберегами. А ви знали, що вишиті візерунки наносили на найбільш уразливі частини тіла? До Дня вишиванки підготували для вас цікавий тест. Проходьте  і перевірте себе. 

У другу неділю травня українці відзначають День матері.  З цього приводу підготували для вас невеличкий тест.  Перевірте себе: як добре ви знаєте твори, присвячені найдорожчій людині. 

З’явився демонстраційний варіант національного мультипредметного іспиту. Хочете перевірити власні знання? Тоді мерщій проходити цей тест. 

Сьогодні українці відзначають одне з головних православних свят — Великдень. Ми підготували для вас тест, яким ви зможете перевірити свої знання про цей день. Проходьте його та діліться результатами у коментарях.

Козацькі, ліричні, жартівливі чи про кохання. Народні пісні пам’ятають чи не в кожному українському домі. Перевірте, як добре ви їх знаєте. Обережно: після тесту можливе тривале наспівування.

Підготували тест для хмельничан та гостей міста. Одні зможуть перевірити себе на знання, інші - дізнатися цікаве про Хмельницький.

В українському фольклорі є чимало приказок про москалів. Чи знаєте ви їх? Пройдіть тест на українця й закінчіть вислови про “кацапів”.

Впевнені, що досконало знаєте українську мову? До Міжнародного дня рідної мови підготували для вас тест.  Пройдіть його і переконайтесь у власних знаннях.

Як виглядають хмельницькі споруди з супутника? Перевіряйте себе у тесті.

keyboard_arrow_up