Тести

30 років тому відбувся референдум, за результатами якого утворили Кримську АРСР. Пізніше вона стала Автономною Республікою Крим.

Без сумніву, наша мова - найкраща і наймилозвучніша. Ви впевнені, що ви добре її знаєте? Пройдіть цей тест і перевірте себе!

У місті є 50 дитячих садочки.  Перший запрацював ще у ХІХ столітті.  Проходьте тест та перевіряйте свої знання.

Фахівці стверджують: щоденно сексом займається близько 400 мільйонів людей. Якщо серед них ще немає вас - проходьте тест на знання фактів про інтим і власне тіло.

Сьогодні Україна відзначає 111 років від дня народження Степана Бандери. Що ви про нього знаєте? Пройдіть цей тест і перевірте себе. Успіхів! 

Важлива умова безпеки на дорозі — знання ПДР. Від цього залежить не тільки комфорт, а й збереження здоров’я і життя учасників дорожнього руху.

Мова подолян мала свої особливості. Деякі слова походили від польських, а деякі - від стародавніх українських слів. Чи здогадаєтеся, що вони означають?

50 років тому на вулиці Хмельницького виїхали перші тролейбуси. Щороку цим видом транспорту в місті перевозять десятки мільйонів пасажирів.

Хмельничани обрали людей, від яких залежатиме розвиток міста протягом найближчих п’яти років. Чи добре ви знаєте цих людей в обличчя?

Озерна є наймолодшим мікрорайоном міста. Дотепер її активно забудовують. Перевіряйте свої знання про цей мікрорайон.

keyboard_arrow_up