Тести

Клаптик землі серед Південного Бугу має свою історію і навіть легенду. Що вам відомо про “острів кохання” у Хмельницькому? Перевірте за допомогою тесту від vsim.ua.

Цей мікрорайон вважається одним із найбільших і наймолодших у Хмельницькому. Перевірте, що ви знаєте про цю частину міста за допомогою тесту від vsim.ua.

Мрієте, щоб ваша квартира точно відображала ваші смаки і захоплення, але досі не можете зрозуміти, який інтер'єр вам більше подобається: розкіш та багатство стилю бароко або лаконічність стилю хай-тек?

Мікрорайон є одним із найстаріших у місті. За весь час існування там жили різні люди та діяли різні закони. Проходьте тест й дізнавайтеся, що ви знаєте про Гречани.

Залізничний вокзал у Проскурові збудували на межі 1860-х та 1870-х років. Після відкриття він став приваблювати міщан та інтелігенцію, які проводили там свій вільний час.

Пам’ятники і меморіали розташовані в різних мікрорайонах міста. Чи вгадаєте ви їх за місцем розташування на інтерактивній мапі?

Історія обласної філармонії налічує 82 роки. У середині 60-років приміщення побудували на розі Кам’янецької і Гагаріна. Дізнавайтеся про заклад та складайте пазл зі старого фото.

Найдовша річка у Хмельницькому — Південний Буг. Перевіряйте, що ви про неї знаєте.

Сьогодні, 28 червня, відзначають День Конституції. Перевіряйте, як добре ви її знаєте.

Абітурієнти вже почали складати ЗНО. А чи склали б його ви?

keyboard_arrow_up