Тести

Минає 76 років з дня капітуляції нацистської Німеччини. Війна принесла Проскурову жертви та руйнування, як і всій Україні. Що ви знаєте про цей період в історії міста?

Сьогодні українці відзначають одне з головних православних свят — Великдень. Ми підготували для вас тест, яким ви зможете перевірити свої знання про цей день. Проходьте його та діліться результатами у коментарях.

Ракове розташоване на східній околиці Хмельницького. Що ви про нього знаєте?

“Проскурів” - так раніше називалася станція в Хмельницькому. З часом змінилася не лише назва, а й саме приміщення вокзалу. Його перебудовували кілька разів. Перевірте, що ви знаєте про залізничний вокзал у Хмельницькому за допомогою тесту. 

Підготували для вас тест зі старими світлинами міста. Усі фото зроблені в 50-80-х роках минулого століття. Вгадуйте, де вони створені й діліться результатами. 

Постачальники комунальних послуг мають різні розцінки. Та й особливості встановлення тарифів різні. Чи добре ви в цьому розумієтеся?

Щороку 8 березня відзначається Міжнародний жіночий день. На честь свята ми підготували цікавий тест.

Мова подолян мала свої особливості. Деякі слова походили від польських, а деякі - від стародавніх українських слів. Чи здогадаєтеся, що вони означають?

В Україні є 24 області та 1 автономна республіка. Чи вгадаєте ви їх за виглядом на карті? Перевірте за допомогою тесту.

Важлива умова безпеки на дорозі — знання ПДР. Від цього залежить не тільки комфорт, а й збереження здоров’я і життя учасників дорожнього руху.

keyboard_arrow_up