Ми підготували для вас чергову гру. Цього разу потрібно скласти пазл зі старого фото станції «Гречани» кінця 1980-х років. Пишіть у коментарях, скільки часу ви витратили на складання пазлу. Якщо пазл не відображається, відкрийте новину в браузері.

Хмельницька співачка вразила Україну на відборі до Євробачення. Вона здобула максимальну кількість балів та перемогла у першому півфіналі. Нумо перевірмо що ви знаєте про нашу Марину Круть?

Як виглядають хмельницькі споруди з супутника? Перевіряйте себе у тесті.

Ми підготували для вас чергову гру. Цього разу потрібно скласти пазл зі старого фото Хмельницького 2014 року. Пишіть у коментарях, яка будівля зображена на світлині. Якщо пазл не відображається, відкрийте новину в браузері.

Зірок сцени у Хмельницькому небагато, але вони все ж є. У них є пісні, які відомі багатьом. Спробуйте відгадати артиста за словами із його пісні

Ми підготували для вас чергову гру. Цього разу потрібно скласти пазл зі старого фото Хмельницького 1980-х років. Пишіть у коментарях, яке місце зображене на світлині. Якщо пазл не відображається, відкрийте новину в браузері.

Щоденно повз них проходять тисячі хмельничан.  Чи впізнаєте ви будівлі та пам’ятники за силуетами? Перевірте себе на уважність за допомогою нового тесту від vsim.ua.

Три роки тому Верховна Рада перейменувала 18 сіл області. Чи добре ви знаєте їхні старі та нові назви?

Чи добре визнаєте відомих хмельничан в обличчя? Чи знаєте настільки добре, що можете вгадати їхнє фото, навіть якщо воно розмите? Ми підготували для вас черговий тест переглядайте світлини та вгадуйте, хто на них зображений. Не забувайте ділитися результатом у коментарях. Якщо тест не відображається, відкрийте новину в браузері.

Ми підготували для вас чергову гру. Цього разу потрібно скласти пазл зі старого фото Хмельницького радянських часів. Пишіть у коментарях, яка будівля зображена на світлині та коли вона збудована.

keyboard_arrow_up