Тести

Повертаємося у минуле за допомогою старих світлин. Тоді Хмельницький мав зовсім інший вигляд. Чи впізнаєте сучасні місця за старими фото?

Із особняків заможних людей у сучасність. Багато будівель у місті мають цікаву історію. Перевірте, що ви знаєте про минуле хмельницьких будинків.

В окупації Проскурів був протягом трьох років. Що ви знаєте ви цю сумну сторінку історії міста?

Споруду збудував міщанин Берлянт у 1911 році. Згодом вона опинилася у руках радянського військового відомства. А з початком війни її підірвали відступаючі червоноармійці. Складайте пазл та дізнавайтеся, як виглядав будинок.

Старі назви вулиць у Хмельницькому вже давно відійшли у минуле. А чи відгадаєте сучасну вулицю за її старим найменуванням?

Проскурівська говірка живе серед хмельничан і нині. Перевірте, чи впізнаєте її, за допомогою тесту від vsim.uа.

Ми підготували для вас чергову гру. Цього разу потрібно скласти пазл з фото Проскурівської під час великодніх свят одного з минулих років. Пишіть у коментарях, у якому році зроблене фото. Якщо пазл не відображається, відкрийте новину в браузері.

Разом із Хмельницьким в області налічується 13 міст. Чи знаєте ви їхніх міських голів? Перевірте це за допомогою тесту від vsim.ua.

Чи добре ви знаєте міста області? Перевіряйте за допомогою нашого тесту.

Ми підготували для вас чергову гру. Цього разу потрібно скласти пазл з фото будівлі у центрі Хмельницького початку 1900-х років. Пишіть у коментарях, на якій вулиці ця споруда була розташована та що у ній розміщувалося. Якщо пазл не відображається, відкрийте новину в браузері.

keyboard_arrow_up