Точка зору: "Категорично не готовий голосувати за зміни у виборчому законодавстві", - Сергій Лабазюк

Точка зору: "Категорично не готовий голосувати за зміни у виборчому законодавстві", - Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа "Воля народу") вважає спекуляцією пропозицію внести зміни до виборчого законодавства.

"Категорично не готовий голосувати за зміни у виборчому законодавстві. Я буду автором законопроекту, щоб перейти на стовідсоткову мажоритарну систему”, – заявив він в ефірі телеканалу "ZIK".

"Все пізнається у порівнянні. Багатьох депутатів-списочників беруть до партій за різних умов – хтось рейтинг підіймає, інші гроші приносять валізами. Згоден, що не всі мажоритарники відповідають запитам суспільства. Але більшість все ж таки працює. Тому в наших реаліях ми не можемо дозволити політичним вождям узурпувати владу до кінця. Бо їм хочеться бачити ручних народних депутатів. Давайте подивимося на голосування, в кого результативніше – у списочників чи мажоритарників? Якщо порівнювати голосування по результативності для суспільства, то однозначно, у мажоритарників продуктивніша і результативніша робота, як і з виборцями, так і у сесійній залі", – наголосив парламентарій.

Також він вважає спекуляцією пропозицію змінити виборчу систему: "Якщо б хотіли змінити, то зробили б це ще після Революції Гідності. Тоді навіть була стовідсоткова коаліція. А політичні чвари і заяви під стінами Верховної Ради – це не те, чого насправді хочуть сьогодні люди".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:44 Мешканці Кам’янця закидали сміттям комунальника і замкнули його в підвалі 14:06 Затримали посадовця Хмельницької РВА — вимагав хабар за будівельні дозволи 13:17 Мама з донькою залишились без житла через вибух: історія сім’ї з Красилова 12:35 На Хмельниччині неповнолітній готував теракт на залізниці. Його затримала СБУ Від читача 10:56 Авторизації на застосування спрощень: економія часу та ресурсів у митному оформленні 12:02 Уродженка Хмельниччини виступить у фіналі Нацвідбору Євробачення-2026 11:31 Патрульні, кайданки, ТЦК: деталі затримання чоловіка на Пілотській play_circle_filled 10:42 П’ять пожеж за добу на Хмельниччині: у Красилові травмувалася жінка 10:01 На Хмельниччині вдарять морози до –25°: прогноз синоптиків 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:21 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 29 січня 19:48 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:32 Найбагатші та найбідніші громади Хмельниччини: рейтинг за бюджетами 17:09 У Хмельницькому склали протокол на водійку, яка повернула ліворуч без попереджувального сигналу play_circle_filled 16:42 Буде суд над реєстраторкою, яка змінила координати і цільове призначення землі біля Хмельницького 16:15 Як інженерні рішення скорочують витрати у тваринництві (новини компаній) 15:46 15 тисяч євро за виїзд за кордон: судитимуть митника, якого затримали в Кам’янці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up