У Хмельницькому за 4 години проголосувало 20 тисяч виборців

На виборчі дільниці міста станом на 12:00 прийшла десята частина від усіх, хто має право голосу.
У Хмельницькому за 4 години проголосувало 20 тисяч виборців

До Державного реєстру виборців у Хмельницькому внесені майже 205 тисяч осіб. У комітеті виборців України спостерігають досить низьку явку. У середньому за перші чотири години від початку голосування на виборчі дільниці прийшов кожен десятий виборець.

- Таку низьку явку поки можна пояснити тим, що сьогодні базарний день. Надіємось, що з часом ситуація зміниться і участь в голосуванні візьме більше хмельничан, ніж це було під час першого туру. Станом на 10 ранку на дільниці прийшло лише 5% виборців, - розповів «ВСІМ» голова обласного осередку ВГО «Комітет виборців України».

Загалом, вибори у Хмельницькому розпочалися спокійно. Та не обійшлося і без невеличкого скандалу. Кількість виборців, які внесені до Державного реєстру, відрізняється від тієї, яка є у тервиборчкому на 361 особу. Саме тому на дільницях Хмельницького менше бюлетенів, ніж є виборців. Та це, як повідомляють у КВУ, може позначитися на результатах, якщо явка виборців буде високою. Лише тоді комусь може просто не вистачити бюлетеня.

«ВСІМ» інформуватиме про всі події під час голосування. Детальніше про все можна прочитати ТУТ.

Коментарі (2)

Ви не авторизовані

  • Анонім

    Коментар видалено...

    PAL reply Анонім

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook