Депутату, який збив пенсіонерку у центрі Хмельницького, загрожує до 8 років тюрми

Депутату, який збив пенсіонерку у центрі Хмельницького, загрожує до 8 років тюрми
За фактом ДТП, яка сталася на вулиці Володимирській, міліціонери почали досудове розслідування. Відповідно частини 2 статті 286 Кримінального кодексу водію загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.

У рамках розслідування ДТП призначено цілий ряд експертиз. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, 58-річний  депутат Ярмолинецької районної ради насмерть збив 81-річну пенсіонерку, яка переходила проїзну частину. Де наразі знаходиться Віталій Гуменюк – невідомо. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua. 

Читайте також: До того як насмерть збити пенсіонерку, депутат проїхав за кермом лише годину

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • PAL
    Пусть обратится к червонюкам, они его отмажут.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:23 На Хмельниччині чоловік побив військового на реабілітації та пограбував його 15:21 Ґвалтував малолітню падчерку з восьми років: як покарали жителя Хмельниччини 14:25 Платне паркування на Проскурівського підпілля: кількість місць збільшать удвічі 13:23 На кордоні викрили хмельничанку з iPhone та AirPods на 17 мільйонів Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 12:24 На Хмельниччині 85-річний водій збив жінку на пішохідному переході 11:27 Горіли будинки та авто: за добу на Хмельниччині сталося 11 пожеж 10:44 На Хмельниччині ремонтник викрав золото на 63 тис грн у господині будинку 09:30 Біля ТЦ «Агора» знайшли бойову гранату у смітнику 21:01 Хмельниччина готується до сильної спеки: погода на 27 червня 20:13 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами, яких понад рік вважали зниклими безвісти 19:29 «Хмельницьктеплокомуненерго» шукає працівників: які є вакансії 18:38 Аномальні +39 на Хмельниччині: як пережити пік спеки 18:01 Обмін полоненими 26 червня: звільнили трьох воїнів з Хмельниччини 17:23 Понад 8 млн грн збитків: на Хмельниччині директор КП отримав підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up