ДТП у Кам’янці: 61-річна жінка потрапила до травматології

-
Її збив автомобіль, коли кам’янчанка переходила дорогу.
У Кам’янці-Подільському трапилась чергова дорожньо-транспортна пригода. У ній травмувалась 61-річна жінка, повідомили в поліції.
У середу, 8 листопада, на вулиці Привокзальній місцева мешканка переходила через дорогу. Це було близько 17:20 години. В цей час її збив автомобіль «Volkswagen LT».
В результаті ДТП жінка травмувалась. Тож медики її госпіталізували до травматологічного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні.
За кермом авто був 32-річний житель Кам’янця-Подільського. За даним фактом слідчі вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України та наразі встановлюють всі обставини події.
Нагадаємо, що в темну пору доби слід бути дуже обережним на дорогах, дотримуватись правил дорожнього руху, враховувати погодні умови та носити світловідбиваючі елементи на одязі коли немає денного світла.
Як носити світловідбивачі
Поліцейські зазначають, що світловідбивачі у 6 разів зменшують ризик аварії за участю пішохода. Натомість у пішоходів, які мають на одязі світловідбиваючі елементи, на 85% нижчий шанс потрапити в аварію.
Під час руху автомобіля з увімкненим ближнім світлом фар водій може помітити пішохода на відстані 25-30 метрів, але якщо пішохід має на собі світловідбиваючі елементи, то відстань його видимості на дорозі збільшується до 130-150 метрів, а з дальнім світлом фар – від 300 до 400 метрів.
Колір верхнього одягу також відіграє чимале значення. У світлому одязі пішохід стає помітним за 30-75 метрів, а зі світловідбивачем пішохід стає помітним за 300 метрів.
Світловідбивачі на одяг можна чіпляти по-різному: на застібку блискавки, прив’язувати мотузкою до ременя або приколювати шпилькою до куртки. Головне, аби предмет вільно «рухався».
Куди краще прикріпити світловідбивачі дитині:
-
підвіски закріплюйте на пасок, ґудзики (краще, коли їх кілька)
-
значки можна чіпляти у будь-якому місці на верхньому одязі
-
нарукавні пов’язки та браслети можна одягати не лише на руки, а й на нижню частину штанів і шапку. Крім цього, краще їх чіпляти з обох боків
-
брелки прикріплюють до сумочок, які несуть у правій руці, ідучи назустріч автомобільному потоку. Рюкзак, відповідно, за спиною
-
світловідбиваючі нашивки та наліпки роблять зимовий одяг не лише теплим та зручним, але й безпечним.
Читайте також:
-
Водій тролейбуса насмерть збив жінку на Шевченка: деталі вироку
-
“Це як “швидка” для авто”: як волонтер з Хмельницького рятує транспорт для військових
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.