Хмельницький отримав 300 тисяч євро на розробку Плану сталої мобільності міста

Хмельницький отримав 300 тисяч євро на розробку Плану сталої мобільності міста
 • Над Планом працюватимуть кваліфіковані експерти. 

 • Він має вирішити проблеми з транспортним розгалудженням. 

 • Розповідаємо, що таке План сталої мобільності. 

Хмельницький активно співпрацює із Європейським банком реконструкції та розвитку та тримає позицію на міжнародній арені. Саме тому днями місцева влада отримала підтвердження гранту на розробку Плану сталої мобільності міста. Про це повідомляють у мерії.  

— План сталої мобільності — це стратегічний план розвитку у транспортній галузі. Це — новітній інструмент,  що враховує усі аспекти мобільності міста: громадський транспорт,  велодоріжки, пішохідні зони, робота світлофорів, розмітку, пасажиропотоки, будівництво нових доріг, — пояснюють в міській раді. 

За допомогою цього Плану Хмельницький мають зробити мобільним і комфортним у пересуванні. Його розроблятимуть кваліфіковані експерти. Їх обиратимуть на міжнародному тендері за правилами ЄБРР. При цьому паралельно планують закупити нові тролейбуси.  

Відео дня

Але при розробці документу обіцяють провести кілька публічних обговорень, аби врахувати думки хмельничан.

— Фактично, враховуючи закордонний досвід, такий план може бути розроблений протягом року від моменту обрання компанії-виконавця, — додають в мерії. 

Для розробки Плану малої мобільності європейські партнери нададуть грант в сумі до 300 тисяч євро.

Нагадаємо, в мерії планують придбати 45 нових комфортабельних тролейбусів. Кошти на їх купівлю нададуть в рамках проекту модернізації громадського транспорту Хмельницького. На нові “рогаті” витратять майже 180 мільйонів гривень грантових коштів. Їх вдалося залучити завдяки багатомісячній роботі хмельницьких посадовців на міжнародній арені.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
 • Oleksandr Nikitin

  Може барани додумаються нарешті зробити заїзди(кармани) для зупинок громадського транспорту! Може барани додумаються зробити переїзд між обласною і городською лікарнями! Я вже мовчу про те як працюють по баранячи світлофори всюди, приклад перехрестя свободи і прибужської !!!
  .
 • Геннадій Зелінський

  Скоріш за все почнуть острів ,і всю прибережну зону річки закладати бруківкою!!!
 • Дмитро Сіцінський

  Мені звісно цікаво хто їх отримав,
  Куди і скільки ті грошенята підуть.
  А хто буде їх віддавати???
  Звичайний народ за постійні підвищені ціни???
 • Иван Соколов

  Людям потрібно знати їхне використаня.

keyboard_arrow_up