На Хмельниччині автомобіль влетів у мікроавтобус: постраждало 3 людей

На Хмельниччині автомобіль влетів у мікроавтобус: постраждало 3 людей
  • "ВАЗ 2110" виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з мікроавтобусом. 
  • У результаті травми отримали водій легковика та двоє пасажирів мікроавтобуса.

Автопригода сталася ввечері 28 грудня на автодорозі "Кременець — Біла Церква" у Білогірському районі. 46-річний  водій авто "ВАЗ 2110" виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з пасажирським мікроавтобусом сполученням "Кременець — Хмельницький".

У результаті ДТП травмувалися водій легковика та двоє пасажирів мікроавтобуса — 68-річна жінка та 35-річний чоловік. Усіх трьох доправили до лікарні. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі встановлюють усі обставини автопригоди.

Читайте також: 

У Хмельницькому автомобіль в'їхав у тролейбус (ФОТО)

Водій Аudi був п'яним: стали відомі деталі ДТП з двома загиблими на Хмельниччині

На Хмельниччині вантажівка збила велосипедиста на пішохідному переході: він помер

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Медвецька Надія
    Постраждав майже кожен хто був в автобусі....
    Жанна Романюк reply Медвецька Надія
    Треба тверезими їздити, жіночка постраждала і серйозно
    Медвецька Надія reply Медвецька Надія
    Майя Танащук Кажу бо знаю ,також їхали з дитиною в бусі,є травми....
    Масек Юрьевна reply Медвецька Надія
    Медвецька Надія ні не кожен а одна жіночка з буса а з автомобіля двоє ,шофер саме більше
  • Ірина Слободнюк
    То рейсу Хмельницький- Кременець уже не буууддееее????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
22:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 7 лютого 21:01 Жовтий рівень небезпеки: прогноз погоди на Хмельниччині на вихідні 20:04 Частину Хмельниччини аварійно знеструмили до завтрашнього дня 19:12 Переробляв стартові пістолети на бойові: затримали нелегального зброяра з Хмельницького Від читача 18:52 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 18:24 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: затвердили графік на 2026 рік 17:17 Висадив пасажирів поза зупинкою: у Хмельницькому оштрафували водія маршрутки №49 16:30 У Хмельницькому попрощалися з 28-річним офіцером Юрієм Ткачуком, який вважався зниклим безвісти 15:48 «Вимагав 2 200 доларів за підпис»: посадовця Хмельницької ОВА затримали на хабарі 15:31 «Згадуючи про нього, ти посміхаєшся»: у Хмельницькому попрощалися із Сергієм Приставчуком 14:49 «Батьки втратили єдину доньку»: уродженку Хмельниччини зґвалтували та вбили у Рівному 14:01 «Зник після конфлікту з мамою»: на Хмельниччині всю ніч шукали підлітка 13:13 Наводив удари по Хмельниччині: місцевого жителя судитимуть за держзраду 12:30 Світло можуть вимкнути без попередження: на Хмельниччині запровадили аварійні знеструмлення 11:46 Пожежа у Хмельницькому: на проспекті Миру горіло виробниче приміщення (ВІДЕО) 11:01 До 25 переломів на день: що відбувається у хмельницькому травмпункті 10:19 Запшикав працівників ТЦК балончиком: судитимуть жителя Хмельницького району 09:30 Жителів Хмельниччини запрошують на роботу в патрульну поліцію: умови та зарплата
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up