Під час фестивалю “Республіка” у Хмельницькому їздитимуть додаткові тролейбуси

Під час фестивалю “Республіка” у Хмельницькому їздитимуть додаткові тролейбуси
Фото ілюстративне
  • З 31 серпня до 2 вересня на міському пляжі гримітиме фестиваль.
  • У ці дні курсуватимуть додаткові тролейбуси від зупинки "Оазис".
  • Коли та куди можна буде доїхати, дивіться далі.

Уже з 31 серпня по 2 вересня Хмельницький вперше прийматиме фестиваль “Республіка”. На території Молодіжного парку понад 40 гуртів та виконавців з різних країн виступатимуть на трьох сценах. Перший день для всіх відвідувачів на територію фестивалю буде вільний.

Виступи триватимуть до ночі. Тож, для зручності гостей фесту на час його проведення пустять додаткові тролейбуси. Вони курсуватимуть від зупинки “Парк молодіжний” (ТЦ “Оазис”) з 22:30, у напрямку мікрорайонів Озерна, Ракове, Гречани, Південно-Західний. Про це повідомили у прес-службі Хмельницької міської ради.

Загалом курсуватимуть 6 тролейбусів. Вартість проїзду становитиме  - 6 гривень у п'ятницю 31 серпня. З 1 до 2 вересня вартість проїзду складатиме - 10 гривень.

Нагадаємо, з 29 до 30 серпня через ремонт дороги одразу десять тролейбусів у Хмельницькому змінять свій маршрут.

Читайте також: На 1 гривню дорожче: як працюватиме вечірній тариф в громадському транспорті Хмельницького

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • IGOR
    Этот опыт должен быть в другие дни! Не только скажем на День города, но и в пятницу/субботу с 22:00 до 00:00. Уверен, что горожане оценили бы!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:55 Лаявся і виганяв з дому: на Хмельниччині судили домашнього кривдника 17:12 Рідним матроса і солдата з Хмельниччини вручили посмертні державні нагороди photo_camera 16:47 У Хмельницькому патрульні зупинили водія автобуса, який проїхав на «червоне» play_circle_filled 16:13 13 листопада у Гречанах і Південно-Західному не буде води Від читача 21:53 Важливий збір для військових 🇺🇦 15:45 За що судять служителів церкви на Хмельниччині: три кримінальні історії photo_camera 15:27 Зміна графіків та неспівпадіння черги: в «Хмельницькобленерго» відповіли на популярні запитання 14:52 «Я б назвав це умисним вбивством»: син про загибель 75-річної матері на проспекті Миру 13:37 Жителя Хмельниччини обдурили на купівлі дров. Аферистів шукають 12:38 Чоловіка з Хмельницького району посадили за торгівлю метадоном 12:09 Назавжди 20. На Хмельниччині попрощались зі снайпером Русланом Сидорчуком photo_camera 11:39 У Хмельницькому хотіли збудувати нафтобазу. Причетні двоє депутатів 11:25 Смертельна ДТП на проспекті Миру: водію повідомили про підозру 10:53 На Прибузькій збили 60-річного пішохода 10:12 Знімав роботу авіації для ворога: за держзраду судитимуть жителя Хмельниччини 09:38 В 2025 році 70% нових бізнесів на Хмельниччині відкрили жінки: деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 12 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:30 Графік відключень світла на 12 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 21:00 Очікується похолодання: погода на 12 листопада для Хмельниччини 20:24 На Хмельниччині попрощались з колишнім поліцейським та військовим Вадимом Чепурченком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up