Ремонт Старокостянтинівського мосту: що зробили і коли можуть відкрити

Ремонт Старокостянтинівського мосту: що зробили і коли можуть відкрити
  • Міст на Старокостянтинівському шосе ремонтують 51 день.
  • Тривають роботи на верхній частині шляхопроводу.
  • Робітники розповіли, коли планують відкрити міст.

Найстаріший міст Хмельницького розпочали ремонтувати 8 серпня. З того часу робітники взялися за верхню частину конструкції. Для цього перекрили рух транспорту. Згідно розпорядження міськради, поновити його мають до 30 грудня. ТОВ «Західтрансбуд», який виконує ремонт, надіється зробити це раніше.

  • Зараз завершуємо укріплювати стінки мосту. Якщо все піде за планом, то десь за тиждень будемо робити основну плиту на проїжджій частині. Хочемо якнайскоріше завершити ремонт на верхній частині до перших снігів. Тоді ми зможемо відкрити рух і вже працювати під мостом. За листопад маємо встигнути. Але багато залежить від погоди. - каже начальник дільниці ТОВ «Західтрансбуд» Тарас Каплюк.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Aro у Хмельницькому на Automoto.ua.

На початку мосту зі сторони Прибузької завершують укріплення стіни. По іншій стороні роботи розпочали пізніше.

Відео дня

Поки прохід через міст для пішоходів відкритий. Люди ходять через вузеньку доріжку. Згодом її задля безпеки можуть закрити.

Під мостом виконали лише підготовчі роботи. Основні проведуть, коли виконають усе на верхній частині.

Доавідково: міст на Старокостянтинівському шосе збудували у 1944 році. Він є найстарішим у Хмельницькому і знаходиться в аварійному стані. На його капремонт виділили 12 мільйонів гривень. Усі роботи виконує львівська ТзОВ "Західтрансхбуд".

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Віталій Яворський

    Роботи там не видно, ходят один поза одного, як в колхозі
  • Конст Лесовой

    Сваи,  балки, перила на фото - это все после 60-х, никакой не 44. Но это уширения с обеих сторон. Внутри что-то монолитное, тоже очень сомнительно, чтоб 44, тогда из дерева строили.
  • Николай Николаев

    Одно хорошо и по уму.Перекрыли и ремонтируют.Приветствую такой подход.
  • Віталій Українець

    Побудували полонені німці за 9 міс.зробили насип та сам міст.в основному в ручну.починали з березня по грудень.все грамотно та розраховано.

    Міст можно ремонтувати тоді коли є новий,а не навантажувати інші.

    Аліна reply Віталій Українець

    По-перше в ручну там працювало не 10 чи 20 німців і, враховуючи це, темп ремонту зараз нормальний. Якщо хочете, щоб по принципу "тяп, ляп і готово", то потім не скигліть якщо міст через місяць впаде. По-друге, всі такі розумні зі сторони вчити інших працювати  і розповідати, які інші ледарі. Ви спочатку оцініть як ви працюєте на своїй роботі. Люди працюють на ремонті цього мосту щодня у середньому по 12-14 годин, щоб пошвидше закінчити і щоб не скиглили такі як ви. Вони для вас не люди, вони не заслужили на повагу, їм не потрібно відпочивати?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:01 Хмельничани вдало стартували в кубку України з футзалу (ВІДЕО) play_circle_filled 18:06 До +20: прогноз погоди для Хмельницького на наступний тиждень 17:08 Графік планових відключень світла в Хмельницькому на 7-11 жовтня 16:01 Вночі у Кам’янці-Подільському перекинувся автомобіль Від читача 15:36 На «ти» із гаджетами. У Хмельницькому літніх людей запрошують на заняття з цифрової грамотності — як долучитися? 15:03 На благодійному забігу в Хмельницькому зібрали 520 тисяч гривень play_circle_filled photo_camera 14:05 Залишилося троє дітей: попрощалися з військовою медсестрою Альоною Миколюк photo_camera 13:02 Визначили кращі колективи хмельницьких закладів освіти: список 12:06 Хмельницький в Instagram: підбірка сімейних фото photo_camera 11:01 Вночі, 6 жовтня, на Хмельниччині збили «шахед» 10:07 Першокурсники Кам’янець-Подільського військового ліцею прийняли присягу photo_camera 09:01 Вихователька з Кам’янця-Подільського стала кращою в Україні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up