«Шпротоперевозки» і тролейбуси Хмельницького пропонують обладнати кондиціонерами

«Шпротоперевозки» і тролейбуси Хмельницького пропонують обладнати кондиціонерами
Фото із архіву vsim.ua.
  • Хмельничанин звернувся до влади з проханням зобов’язати перевізників покращити сервіс.
  • Пропонує, щоб ті обов’язково встановлювали у своєму транспорті кондиціонери.

З жартівливими висловами до наболілої багатьом хмельничанам проблеми підійшов Валерій Горнишев. Чоловік зареєстрував петицію до міської влади. Просить покращити сферу громадського транспорту. Зокрема, пропонує у всіх маршрутках, автобусах і тролейбусах зобов’зяати перевізників встановити кондиціонери.

«З метою створення сприятливих умов для відвернення та попередження підвищення ризику серцево-судинних хвороб (у тому числі відвернення летальних випадків) серед непрацездатної категорії користувачів громадського транспорту, а саме: тролейбусів (у першу чергу), всіх рестайлингових версій, шпротоперевозок Мерседес і Фольксваген, гуманітарних автобусів та сонечкоподібних квіточок з заводів ГАЗ, Богдан, Ісузу,тощо, та маси працездатних відвідувачів цього специфічного щоденного атракціону "туда, сюда, обратно...", водіїв та обслуговуючого персоналу, вважаю за доцільне порушити питання про негайне обладнання системами кондиціонування (наявність дувчика та пічки в рахунок не береться) всього громадського транспорту міста, визначивши наявність надої опції обов'язковою, - йдеться у петиції. - За умови виникнення у влади нашої територіальної громади канонічного запитання "А КАК ЭТО СДЕЛАТЬ", відповідь - "Просто, з усмішкою і з думкою про людей, тих, які живуть поруч із Вами».

Електронне звернення було зареєстроване 26 липня. На те, аби зібрати необхідних 500 підписів, залишилося 88 днів. Поки петицію підтримали 13 хмельничан.

Нагадаємо, міська влада планує підвищити тарифи на проїзд в у Хмельницькому.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up