Суд відправив за ґрати водія, який в новорічну ніч насмерть збив підлітка на Старокостянтинівщині

Суд відправив за ґрати водія, який в новорічну ніч насмерть збив підлітка на Старокостянтинівщині
Фото ГУ НП у Хмельницькій області
  • Хлопець пішов святкувати Новий рік разом, але вже зранку його знайшли на узбіччі дороги. 
  • Підлітка насмерть збив автомобіль, а водій з місця ДТП втік. 
  • 35-річного чоловіка згодом затримали та взяли під варту.
  • Суд призначив йому покарання -  4 роки в’язниці. 

Трагедія сталася у селі Ладиги. Тіло 14-річного хлопця знайшли на автодорозі зранку 1 січня. Як з'ясували, підліток пішов ввечері зустрічати Новий рік до свого товариша, але додому так і не повернувся. Вночі його збив автомобіль. Залишивши хлопця помирати на асфальті, водій поїхав геть. Однак, його затримали уже через кілька годин. Як пояснив 35-річний чоловік, вночі повертався з Острополя на своєму мікроавтобусі та наїхав на хлопця. Злякався і тому втік з місця ДТП.

Як додали у прес-службі Апеляційного суду Хмельницької області, у ході розслідування виявилося, що водій був за кермом п'яним та ще й перевищив дозволену швидкість. Його визнали винним за двома статтями Кримінального кодексу: частиною 2 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого), частини 1 статті 135 (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані й позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження внаслідок безпорадного стану, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан).

Чоловіку призначили 4 роки в’язниці та на 3 роки позбавили його водійських прав. Також, він виплатить батькам загиблого 773 000 гривень морального відшкодування.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Таня Стократна
    Ввести смертну кару і розтріляти к чертями собачим.
  • Таня Стократна
    За собак дадуть 6 років а за
  • Татьяна Семенчук
    Чотири роки за смерть юнака? Мабуть багато грошеняток має!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:05 «Був бойовим офіцером»: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Хемієм 14:18 WEAGRO: коли ресурси для посівної потрібні вже зараз (новини компаній) 14:04 За тиждень — понад 6 тисяч випадків: яка ситуація з ГРВІ на Хмельниччині 13:16 На Хмельниччині аферисти продають «дешеве» пальне онлайн та зникають з грошима Від читача 12:30 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 12:28 У Хмельницькому зупинили водія з алкоголем у 14 разів вище норми 11:46 На Хмельниччині попрощаються із загиблими воїнами: Олександром Гнатюком, Михайлом Дем’янчуком, Дмитром Ланчуком 11:01 На Хмельниччині 17-річна квартирантка викрала у пенсіонерки $12 тисяч: буде суд 10:19 «Мамо, в мене болить голова». Дитячий невролог з Хмельницького про «червоні прапорці» 09:18 На Хмельниччині попрощались із 29-річним прикордонником Романом Хоменком 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 23 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:26 До +13: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:11 «Доступні ліки» 2026: МОЗ розширило перелік препаратів 16:23 4 найвідоміших родини Проскурова: хто вони і чим були багаті photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up