«Ти знаєш, чому ми летимо, а не їдемо?»: Зеленський про хмельницькі дороги

«Ти знаєш, чому ми летимо, а не їдемо?»: Зеленський про хмельницькі дороги
 • Президент перебуває на Хмельниччині з дводенним візитом.

 • Сьогодні, 4 червня, Зеленському розповіли про ремонти доріг на Хмельниччині.

Президент України Володимир Зеленський перебуває на Хмельниччині з дводенним візитом. Вчора, 3 червня, він відвідав Хмельницький. Зокрема, зустрівся з представниками бізнесу та прогулявся «стометрівкою». Сьогодні вранці Зеленський вирушив у Кам’янець-Подільський. А перед цим побував на хмельницькій окружній — поряд з кругом на виїзді з міста в напрямку Кам’янця-Подільського. Там Зеленському розповіли про ремонти доріг на Хмельниччині.

Зеленський звернувся до голови Державного агентства автомобільних доріг Олександра Кубракова, який розповідав про ремонти:

— Ми зараз прямуємо в Кам’янець-Подільський. А ти знаєш, чому ми летимо, а не їдемо? — сказав президент.

На що Олександр Кубраков відповів:

— Дорога погана, а ви їдете в туристичне місце, магніт і так далі. Але ми зі свого боку кажемо, що ми в цьому році повністю завершимо ремонт від Хмельницького до Кам’янця-Подільського.

За даними прес-служби Хмельницької ОДА, до кінця 2020 року на трасі Н-03 мають відремонтувати 40,1 кілометра дорожнього покриття. Траса Н-03 сполучає Хмельницький з Кам’янцем-Подільським та проходить через два районні центри — Ярмолинці та Дунаївці. Зараз капітальні ремонти тривають на чотирьох ділянках дороги.

Крім того, запланували ремонт траси Р-48, яка сполучає Кам’янець-Подільський, Сатанів, Війтівці та Білогір’я. Відремонтувати мають ділянку довжиною 30 кілометрів. Зараз оголошений тендер та триває пошук підрядника.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (35)
 • Маічка Падалко

  Проблема в хмельницьку не в ПРЕЗИДЕНТАХ , А в сільских пріезжих покоряти місто. Їм одразу паї видаються в селі, майнові і земельні, і неодин на морду. Тобто пенсія в них уже є . Пайова. На відміну від хмельничан. Далі їм зелене світло на підприємства Хмельницького. Там приписка в місто. І видають квартири на озерній в новобудовах чи общежитія. А їх по селам море, 6000 000 жителів. А хмельницький як Оболонь в Києві. Томі в городян вони відбирають все, і роботи, і жильо і СВОБОДУ. А ще сільскі сорівнуєиьмя здоров'ям. І так хмельничан через рік заражають грипом А ( на другу групу крові) , через три роки грипом б ( на третю групу крові) , а також грипом С ( дитячі садки і школи) А сільских жителів нєєєє Тому сільскі здоровісінькі приїзжають в місто і сорівнуються А городським видали роботи - приватний бізнес Тіпа виростили для себе депутати  ФЕРМУ ПОДАТКІВ ,  тобто робота для хмельничан - содержати государством і заробляти своїми силами гроші Як хочете, без ніякої підтримки І навіть за самим собі созданим роботи - хмельничани підприємці платіть гроші, за стаж - платіть гроші А стажа в ТРУДОВУ КНИЖКУ НЕЗАПИСУЮТЬ , ТОБТО НУЛЬЬЬ
  ЯКщоб Зеленський хотів би мати своїх прихильників на виборах - видав би закон про занесення трудового стажу підприємців в трудову книжку
 • Юлія Михайловська

  А Кам.- Под. - Борщів!? Це взагалі жах, там тільки кіньми!

  Альона Худа reply Юлія Михайловська

  повністю пітримую ,робим на одні запчасті до машини ,про цю дорогу вже давно забули
 • Сергей Кузьмин

  Сама погана була частина дороги від Пирогівець до Голоскова ось її зробили в першу чергу😂 так само як Південний Буг чистили проти течії. Ось такі дебіли керують країною
 • Діма Сокол

  Можна було зробити дороги  за 2 місяців до 50 км
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up