У Хмельницькому автомобіль збив жінку на пішохідному переході

У Хмельницькому автомобіль збив жінку на пішохідному переході
  • Аварія сталася напередодні на вулиці Свободи.
  • Потерпілу госпіталізували. 

Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 4 грудня на вулиці Свободи в обласному центрі. 31- хмельничанин на автомобілі "Opel" збив жінку, яка перетинала дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Про це інформують  у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

У результаті ДТП 36-річна хмельничанка отримала травми. У неї діагностували перелом променевої кістки та ключиці. Потерпілу госпіталізували до травматологічного відділення Хмельницької міської лікарні.

По даному факту відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Відео дня

Читайте також:

Трагедія на Хмельниччині: вантажний потяг збив 52-річного чоловіка

На Хмельниччині BMW збив жінку на переході

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (68)
  • Андрей Пашинин
    Не знімаю вини з водіїв , але периодично тлумачу і показую дітям , родичам , пасажирам- вечір , мряка, всі пішоходи сіро-чорні!!!!!!!
    Вас не видно!!!
    Виділяйтесь!!!
    Думайте за себе!!!
    І дотримуйтесь правил дорожнього руху для пішоходів (да -вони існують, да вони писані кров’ю )!!!!!
  • Наташа Кармалита
    Кожний вечір стою на світлофорі по вул.Камянецька біля філармонії, їду  з роботи- на світлофорі жовтий- їдуть, на світлофорі-червоний, джип, летить так, що він має візу на все, і на той світ також...!
  • Игорь Язвинский
    Не треба думати пішоходам що вони безсмертні. Чому завжди жалеть пішоходів а не водія, тож ніхто там не був на цей момент і не знає обставин
  • Ирина Стахова
    Там на Сковороди завжди великий рух,і водії не зупиняються.Я рахую що там потрібно поставити сфітлофори.Так буде краще для нас і для наших крихітних діточок які ходять у школу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up