У Хмельницькому спіймали п'яного "таксиста"

У Хмельницькому спіймали п'яного "таксиста"
  • На Виставці патрульні зупинили "Daewoo Lanos"  з шашкою "таксі" за порушення правил.
  • Виявилося, що водій за кермо сів п'яним. Окрім того,  чоловік не мав відповідної ліцензії, щоб перевозити пасажирів у режимі "таксі".

Сьогодні, 3 січня, на проспекті Миру патрульні зупинили водія "Daewoo Lanos" з шашкою "таксі", водій якого порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування із ним, інспектори помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився освідчення за допомогою приладу "Драгер". Як виявилося, рівень алкоголю в крові таксиста більше як у два рази перевищив допустиму норму. Окрім того, під час перевірки з'ясувалося що водій не мав відповідної ліцензії, щоб перевозити пасажирів у режимі "таксі".

На водія патрульні оформили протокол за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння). Окрім цього, співробітники Укртрансбезпеки оформили на чоловіка адміністративні матеріали за частиною 2 статті 164 КУпАП за повторність провадження діяльності з перевезення пасажирів без відповідної ліцензії.

Читайте також: П'яний водій "Range Rover", чотири побиті авто та двоє постраждалих - деталі масової ДТП у Хмельницькому 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Олег

    Цікаво чи після цего  випадку Укртрансбезпека візьметься за своі обов'язки і буде краще виконувати їх.

    Юрій Петрович reply Олег

    Вся утб і Дзюба святкують. Наколядували за минулий рік добряче!!!
  • Андрій

    Випив за руль не сідай
  • Зоя Кутасевич

    Забирати права пожізнєно за таке..
  • Зоя Кутасевич

    Що скоти роблять...мало їм смертей..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:02 Якою буде субота: прогноз погоди на 22 березня для Хмельниччини 20:21 «На щиті» повернулось троє військових з Хмельниччини. Наймолодшому – 22 photo_camera 19:19 Хмельничанин організував переправлення в Румунію за 13 тисяч доларів. Його викрили 18:32 Родинам 20 захисників з Хмельниччини вручили нагородили посмертно (ІМЕНА) Від читача 19:04 Що потрібно знати про аритмію - поширену та небезпечну недугу? 17:49 Убив колишню тещу і закопав у дворі: затримано жителя Хмельниччини 17:10 Замість в’язниці – на фронт: як на Хмельниччині звільняють від покарання для служби в ЗСУ 16:21 На Хмельниччині судитимуть голову МСЕК, яку «взяли» на хабарі у 5 тисяч доларів 15:36 На Хмельниччині засудили адвокатку. Вона підтримувала «русскій мір» 14:51 У 10 разів перевищив норму: на Степана Бандери спіймали п’яного водія 14:03 На мосту «Стрімка лань» змінили правила руху: що важливо знати водіям 13:16 Прославляла Путіна: у Хмельницькому засудили громадянку рф 12:25 Рятувальники показали ліквідацію пожежі після російської атаки (ФОТО) photo_camera 11:38 У Хмельницькій громаді з’явиться новий перевізник 10:30 У замку на Хмельниччині облаштований готель: де саме і скільки коштує ніч photo_camera 09:51 Збили 6 «шахедів»: наслідки нічної атаки на Хмельниччину 09:20 Під вартою – до 18 травня: Тетяні Крупі продовжили запобіжний захід й зменшили розмір застави 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 21 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up