У Хмельницькому встановлять зупинки з МАФами

У Хмельницькому встановлять зупинки з МАФами
Скріншот з Карт Google
 • Їх встановлять місцеві підприємиці.

 • Дві зупинки будуть у Хмельницькому, ще одна — в Іванківцях.

На території Хмельницької громади з’являться три зупинки для очікування громадського транспорту з торговими павільйонами. Дозвіл на їхнє встановлення хочуть видати ФОПам. Про це йдеться у проєктах рішень виконавчого комітету, опублікованих на сайті міськради. Умовами встановлення є забезпечення благоустрою та подальше прибирання території.

У Хмельницькому дві зупинки з павільйонами встановлюватиме ФОП Шафінська Юлія Василівна. Вони матимуть загальну площу 50 квадратних метрів, в тому числі торгової точки 30 квадратних метрів та власне зупинки 20 квадратних метрів. Їхні розташування:

 • Відео дня
  /li>

Юлія Шафінська зареєстрована фізичною особою — підприємцем у липні цього року у Хмельницькому. Її основним видом діяльності є обслуговування напоями, серед додаткових також є такі, що пов’язані з громадським харчування та торгівлею продуктами. Підприємиця також засновником та власником хмельницького ТОВ «Мастильний альянс», яке займається торгівлею автомобілями та запчастинами, а також обслуговуванням та ремонтом.

У селі Іванківці зупинку з павільйоном встановить ФОП Бондарчук Наталія Романівна. Площа об’єкта складатиме 30 квадратних метрів, в тому числі торгової точки 20 квадратних метрів та власне зупинки 10 квадратних метрів. Розташування — вулиця Левицького. Інформації про підприємицю у відкритих джерелах немає.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Валентин Слободян

  Нічого не змінилось  бабло бабло ''''''''''
 • ЧитачЧитачів

  Давай побільше наливайок!!!
 • Pavel Kondrashov

  Просто змусили підприємців забратися із зупинок. Теперь дельці вирішили зайняти їхні місця. Видно у Семи добре гріють руки. Одних вигнали, інших пустили. Ось вам і поєднання народу.
 • Саша Шпак

  Куркулі при владі що сказати. Ще декілька років тому ці місцеві херої   заставляли підприємців ліквідовувати свої  МАФИ на зупинках та  інших місцях.  Але пройшло три роки і тепер місцеві чинуші  свої Мафи ставлять.  До чого ми котимось..... жах

keyboard_arrow_up