У нових тролейбусах вже розбивається скло на вікнах та дверях

У нових тролейбусах вже розбивається скло на вікнах та дверях
  • Нові "рогаті" вже зазнали перших ударів.
  • У жовтому вибите скло на вікні, у синьому - на дверях. 
  • Ще один тролейбус має механічні проблеми. 

Влітку минулого року у Хмельницькому з'явились три нові жовті "Богдани". Їх випустили на вулиці ще 12 серпня. А вже цьогоріч закупили ще сім синіх тролейбусів. Разом на них витратили з міського бюджету 46 мільйонів гривень.

Однак деякі "рогаті" катались вулицями без ушкоджень недовго. Один із них - жовтий - хмельничани помітили із заклеєним клейонкою вікном. На дверях другого - синього - сьогодні, 18 квітня, пасажири побачили оголошення про розбите скло в дверях. 

Про розбите скло в комунальному підприємстві "Електротранс" знають. Вину скидають на людей, яких багацько зайшло в салон на зупинці.  

- На тролейбусі № 010 є вибите вікно, - підтверджує Віктор Паламарчук. - Але це людський фактор. Найшло багато людей і витиснули. Водій просто не встиг побачити. Ми це усунемо. 

А от за пошкоджені двері в синьому "рогатому" доведеться платити водію. 

- На тролейбусі № 026 водій відкручував шуруп і скло на дверях саме тріснуло, -пояснює Віктор Паламарчук. - Причини цього ми не знаємо. Але тут винен водій. Він вже написав пояснюючу заяву і в ній вказав, щоб вартість скла утримали з його заробітної плати. 

Кажуть, нове скло для дверей тролейбуса вже замовили. Очікують доставку через 2-3 дні. Поки ж хваляться, що в інших областях нові "рогаті" пошкоджені більше. 

В "Електротрансі" кажуть, що тролейбуси ще знаходяться на гарантії і серйозних поломок в нових "рогатих" ще немає. Але вже є перші недоліки. 

- Слава Богу, поломок в нових тролейбусах немає, - каже керівник підприємства Віктор Паламарчук. -  Хоч інколи, буває, не роблять «повороти», але наші електронщики знаходять ці недоліки і тут же їх усувають. Є пошкодження в одному тролейбусі, але там вже вийшов термін гарантійного обслуговування. Там проблема з підшипником на тяговому двигуні. Але він їде, поки жодних проблем немає.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 9 червня: прогноз синоптиків 20:30 Відключення світла у Хмельницькому 9 червня (АДРЕСИ) 20:02 У Хмельницькому на «зебрі» збили 12-річного велосипедиста (ВІДЕО) 19:56 У Хмельницькому перейменують дві вулиці на честь загиблих Героїв України Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 19:14 На залізничному вокзалі у Хмельницькому знайшли зниклу 15-річну дівчину з Деражнянщини 18:45 Піднімуть тариф на туалет біля «Дитячого світу»: скільки буде коштувати? 18:08 У Хмельницькому попрощались з двома воїнами: Дмитром Борцом та Сергієм Кшосем 17:50 Куди відправити дитину влітку 2026: ТОП таборів у Карпатах та Болгарії 17:30 У Хмельницькому п’яний водій тікав від патрульних і врізався в електроопору 16:49 У Хмельницькому змінять рух тролейбусів через ремонт дороги 16:06 На Хмельниччині двоє дітей загубилися під час прогулянки у парку: їх знайшла поліція 15:21 Прокурори Хмельниччини викрили масштабну схему розкрадання пального «Укрзалізниці» 14:42 У Хмельницькому автівка збила жінок із дитиною та в’їхала у дерево 14:24 У Хмельницькому викрили чергові підпільні гральні заклади 13:45 У Хмельницькому померла медсестра Тетяна Загородня: троє дітей залишилися сиротами 13:05 Електросамокати на дорогах Хмельницького: що порушують водії і як їх карають 12:29 INTITA Hackathon 2026. Вінниця стає столицею розвитку інтелектуального капіталу України (новини компаній) 12:26 Екстрадували з Чехії: на Хмельниччині судитимуть організатора переправлення за кордон 11:39 На Хмельниччині батько вдарив ножем у груди власного сина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up