«Volkswagen» врізався в дерево. Загинуло двоє людей

-
Водій помер на місці, а його пасажир — в лікарні.
Дорожньо-транспортна пригода сталася неділю, 12 листопада, у Нетішині. Подробиці розповіли в поліції.
Ввечері, близько 00:33 години по вулиці Набережній автомобіль «Volkswagen Passat» з’їхав у кювет і врізався у дерево. Вже за кілька хвилин після виклику надзвичайники відключили акумулятор авто та деблокували потерпілого пасажира.
За кермом був 30-річний місцевий житель. У результаті зіткнення він загинув на місці. А 37-річний пасажир від отриманих травм помер у лікарні.
Правоохоронці розпочали розслідування за фактом аварії. Слідчі відкрили кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що в темну пору доби слід бути дуже обережним на дорогах, дотримуватись правил дорожнього руху, враховувати погодні умови та носити світловідбиваючі елементи на одязі коли немає денного світла.
Як носити світловідбивачі
Поліцейські зазначають, що світловідбивачі у 6 разів зменшують ризик аварії за участю пішохода. Натомість у пішоходів, які мають на одязі світловідбиваючі елементи, на 85% нижчий шанс потрапити в аварію.
Під час руху автомобіля з увімкненим ближнім світлом фар водій може помітити пішохода на відстані 25-30 метрів, але якщо пішохід має на собі світловідбиваючі елементи, то відстань його видимості на дорозі збільшується до 130-150 метрів, а з дальнім світлом фар – від 300 до 400 метрів.
Колір верхнього одягу також відіграє чимале значення. У світлому одязі пішохід стає помітним за 30-75 метрів, а зі світловідбивачем пішохід стає помітним за 300 метрів.
Світловідбивачі на одяг можна чіпляти по-різному: на застібку блискавки, прив’язувати мотузкою до ременя або приколювати шпилькою до куртки. Головне, аби предмет вільно «рухався».
Куди краще прикріпити світловідбивачі дитині:
-
підвіски закріплюйте на пасок, ґудзики (краще, коли їх кілька)
-
значки можна чіпляти у будь-якому місці на верхньому одязі
-
нарукавні пов’язки та браслети можна одягати не лише на руки, а й на нижню частину штанів і шапку. Крім цього, краще їх чіпляти з обох боків
-
брелки прикріплюють до сумочок, які несуть у правій руці, ідучи назустріч автомобільному потоку. Рюкзак, відповідно, за спиною
-
світловідбиваючі нашивки та наліпки роблять зимовий одяг не лише теплим та зручним, але й безпечним.
Читайте також:
-
Які автобусні маршрути «Електротрансу» найприбутковіші (ІНФОГРАФІКА)
-
Дорожники “латають” ями на чотирьох трасах в області. Де саме? (ФОТО)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
ЧитачЧитачівНемає чого в комендантську годину їздити.