Залужний нагородив “Срібним хрестом” військового з Хмельниччини

Залужний нагородив “Срібним хрестом” військового з Хмельниччини
Тут і далі фото Хмельницького обласного ТЦК та СП
  • Валерій Лобов ветеран війни в Афганістані, кавалер двох Орденів Червоної Зірки та військовий Збройних Сил. 

  • На передовій він отримав важке поранення та бойовий дух не зламав. 

З початком повномасштабного вторгнення чимало хмельничан стали до лав ЗСУ. Багато з них відзначилися в боях під час захисту своєї країни. Днями ще одного захисника з Хмельниччини удостоїли почесної нагороди. 

У Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що Головнокомандувач Збройних Сил нагородив “Срібним хрестом” майора Валерія Лобова. Він отримав важкі травми в ході виконання бойового завдання. 

— Саме Валерій є прикладом мужності та незламності, адже навіть після важких поранень його дух не зламати. Дякуємо Валерію за особистий внесок до наближення Перемоги. Бажаємо Герою терпіння та наснаги. Слава Україні! Героям Слава! — додають у терцентрі комплектування. 

Відео дня

Нині Валерій Лобов відновлюється у обласному госпіталі ветеранів війни. Саме там йому й вручили почесну відзнаку. 

Валерій Лобов – ветеран війни в Афганістані, кавалер двох Орденів Червоної Зірки, до початку “повомасштабки” активний волонтер, а згодом — воїн ЗСУ.

Довідка:
Нагрудним знаком «Срібний хрест» нагороджуються особи офіцерського складу Збройних Сил України за особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій із підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.
Нагрудним знаком можуть нагороджувати повторно, причому загальна кількість нагороджень не може перевищувати трьох разів. У разі повторного нагородження особі вручається металеве зображення ромбічного знака «Зоря», яке розміщується на стрічці нагрудного знака.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up