Запущено новий сервіс для пошуку пального: Водійський сервіс України VSU bot (партнерський проєкт)

Запущено новий сервіс для пошуку пального: Водійський сервіс України VSU bot (партнерський проєкт)
  • Інформація про наявність палива на заправках знаходиться в режимі реального часу.
  • Сервіс працює за допомогою телеграм-бота та телеграм-каналу.

Українська IT-компанія (команда розробників Gravitec.net та Piar.io) створила новий супер-швидкий і зручний спосіб пошуку пального, що об‘єднує переваги усіх раніше створених сервісів. Це крутий телеграм-бот, що одночасно отримує та віддає користувацьку інформацію, та телеграм-канал по всіх містах України з можливістю коментування. Сервіс працює без додаткових вікон, швидко завантажується на будь-якому пристрої, бот веде телеграм-канал.

Як це працює? 

З одного боку, автомобілісти, які очікують в черзі на заправці, вносять інформацію про наявність пального в бот. Вказують місто, заправку та її адресу, тип пального. Бот опрацьовує інформацію та додає її в телеграм-канал відповідного міста. Користувачі в реальному часі можуть додавати коментарі до опублікованого меседжа. Бот працює і в іншу сторону — користувачі, які шукають пальне, вносять дані для пошуку (тип пального, місто, локацію), і як тільки з’являється інформація, що відповідає запиту, бот сповіщає про це. Також є можливість додатково перевірити отриману інформацію за відгуками в телеграм-каналі.

Чому варто користуватись сервісом?

Це швидкий та зручний спосіб отримання достовірної інформації, комунікації між автомобілістами в реальному часі, що поєднує плюси усіх раніше відомих сервісів для пошуку пального.

Відео дня

Які переваги? 

В порівнянні з іншими сервісами пошуку пального, такими як Lun.ua, PetrolAlertUA, тelegram-чати міст - тут не потрібно вручну шукати наявність пального на карті та завантажувати багато інформації (Lun.ua), або у довгих списках коментарів в телеграм-чатах/каналах по окремих містах. Моментальне отримання інформації щодо пального відповідно до запиту і можливість перевірити його достовірність у телеграм-каналі. Зручний інтерфейс для пошуку розроблений професіоналами та 100% перевірена та працююча технологія.

Додатково:

VSU bot є одним із найоперативніших каналів отримання агрегованої інформації від АЗС та водіїв. В бот щохвилини вносяться дані, отримані безпосередньо від АЗС за підсумками зміни стану палива. За словами розробників, у найближчі кілька тижнів функціональність рішення буде сильно розширена. Так, наприклад, буде додано персональні фільтри по окремих ділянках міста (на основі GEO позиціонування), а також підписка на оновлення конкретних АЗС. Буде надано можливість вносити дані про АЗС, якщо вони відсутні в базі даних робота. З'явиться інформація про статус "паливо закінчилося". А також багато іншого, що має допомогти водіям максимально просто і швидко знаходити потрібне паливо за власними параметрами.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up