Вночі з 6 на 7 серпня поблизу села Стуфчинці Хмельницького району перекинувся мікроавтобус «Renault Trafic». За кермом був 44-річний мешканець села Пашківці Старокостянтинівського району. В салоні - 8 пасажирів.
Що стало причиною аварії, наразі невідомо. У поліції кажуть, що з водієм поки важко розмовляти, оскільки він перебуває у шоковому стані. Відомо, що він віз у Старокостянтинівський район людей з весілля.
Корисне посиланняВсі пропозиції купити Renault Trafic у Хмельницькій області зі 100 автосайтів на Аutomoto.ua!
На місці аварії знайшли тіло 44-річної жінки. 5 пасажирів з різними травмами забрали до Хмельницької обласної лікарні. Серед постраждалих є 11-річна дівчинка. Ще одну 14-річну пасажирку мікроавтобуса медики оглянули на місці і в лікарню не госпіталізували.
Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» ККУ. Якщо вину водія доведуть, йому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.