Чи штрафувати Зеленського за каву? Вирішуватиме Конституційний Суд

Чи штрафувати Зеленського за каву? Вирішуватиме Конституційний Суд
  • На початку червня Володимир Зеленський побував у Хмельницькому.

  • На Проскурівській він зайшов у кав’ярню, за що на нього склали протокол.

  • Судді досі не можуть вирішити, чи можна його за це оштрафувати.

Пройтися вулицями міста, зайти в першу-ліпшу кав’ярню, випити кави чи чаю — зараз для хмельничан це звична справа. Та лише кілька місяців тому все було не так просто. Карантинні обмеження, які запровадили для боротьби з COVID-19, забороняли чимало звичних речей. На початку червня цього року в Хмельницькому заклади громадського харчування, в тому числі кав’ярні, не мали права приймати відвідувачів усередині приміщення.

І саме на початку червня до Хмельницького завітав Президент України Володимир Зеленський. Місць, де він побував, було кілька, і серед них — вулиця Проскурівська. Разом з кількома чиновниками місцевого та державного рівнів Зеленський зайшов до кав’ярні «L’umore». Там вони всі випили кави, не забувши при цьому зробити фото на згадку. Ця світлина невдовзі стала доказом порушення карантинних обмежень у суді.

Судді Хмельницького міськрайонного суду призначили за це покарання для шістьох осіб. Це заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, перший заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та власник кав’ярні Андрій Мельниченко. Сума штрафу для кожного з них — 17 тисяч гривень.

А от із Зеленським все було не так просто. Суддя Андрій Місінкевич не зміг визначитися, чи може він оштрафувати Зеленського, адже той є недоторканним. Тому суддя зупинив провадження та звернувся за роз’ясненням до Верховного Суду.

І там теж не змогли вирішити, що робити з Зеленським. Про це сьогодні, 18 вересня, повідомила «Українська правда». Верховний Суд звернувся до Конституційного Суду, аби там знайшли вирішення цієї проблеми.

Читайте також: Навіщо Зеленський прилітав на Хмельницьку АЕС (РЕПОРТАЖ)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Сильні заморозки: погода на Хмельниччині 22 квітня 20:13 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:55 Майор медслужби з авто за 1,4 мільйона отримала штраф за корупцію 19:01 Через Хмельницький запустять потяг із дитячими вагонами: що в них особливого Від читача 17:45 Як безоплатні кар’єрні консультації допомогли психологині з Хмельниччини вийти за межі кабінету 18:01 У Хмельницькому шукають водіїв тролейбусів: обіцяють 30 тисяч «на руки» 17:17 На Хмельниччині відзначили воїнів посмертно (ІМЕНА) 16:42 Аварія на Житомирщині за участі водія з Хмельниччини: чоловіка госпіталізували 16:35 Рекрутинговий центр у Хмельницькому: як добровольці починають шлях до «Азову» (новини компаній) 16:04 На Хмельниччині зник 9-річний хлопчик: матір можуть покарати 15:27 На Хмельниччині в авто після ДТП знайшли вибухівку: водія затримали 14:35 Перша українська полуниця: за скільки продають у Хмельницькому photo_camera 14:01 На війні загинули жителі Хмельниччини: Михайло Косік, Дмитро Турко та Сергій Швець 13:05 Переховувався у Польщі: на Хмельниччину екстрадували підозрюваного у масштабних крадіжках 12:23 Погрожував родині заради грошей: як на Хмельниччині покарали вимагача 11:39 Зміниться рух транспорту у Хмельницькому через ремонт на Чорновола 11:01 Їм було 31 та 29 років: у Хмельницькому попрощаються з двома захисниками 10:21 Діти допомогли поліції затримати закладчика у Хмельницькому 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Пʼяним збив 17-річного Дмитра: який вирок винесли водію BMW
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up