«Донат замість букета». У Хмельницькому та Кам’янці зібрали більше 360 тисяч гривень

«Донат замість букета». У Хмельницькому та Кам’янці зібрали більше 360 тисяч гривень
Колаж vsim.ua
  • В Хмельницькому донати для військових замість традиційних букетів зробили в 9-ти навчальних закладах. 

  • У Кам’янці школи самі вирішували яких військовим передавати кошти. 

Напередодні Дня знань в Хмельницькому волонтери запропонували замість традиційних квіткових вітань задонатити для війська за захист і можливість навчатись. Вони оголосили одноденну акцію — «Донат замість букету». Скриньки для збору виставили 1 вересня в навчальних закладах. 

Скільки коштів зібрали в Хмельницькому і як витратять

Сьогодні фонд “Захист - об'єднання волонтерів” повідомив, що завдяки акції в обласному центрі вдалося зібрати 230 606 гривень. До неї доєдналися 9 навчальних закладів. Які саме:

  • Відео дня
    /li>

За ці кошти волонтери об’єднання замовили 8 зарядних станцій “BanderaPower”. 

— Ми, волонтери, не очікували на такий результат. Виявилось, що діти закрили наш дорослий збір  А те, що ці станції від учнів, ще більше мотивуватиме військових. Вісім бойових підрозділів будуть мати можливість заряджати свої ґаджети, мати зв’язок та електроенергію, — йдеться в повідомленні. 

Найближчим часом зарядні станції мають доставити на волонтерський центр «Захист». В свою чергу волонтери планують запросити військових, аби вони особисто подякували навчальним закладам Хмельницького.

Тут і далі фото спільноти Захист - об'єднання волонтерів 

Скільки коштів зібрали в Кам’янці і як витратять

У Кам’янці-Подільському завдяки благодійній акції "Замість квітів — допомога ЗСУ" в навчальних закладах громади зібрали 130 782 тисячі гривень. Про це повідомили в міській раді. 

В мерії запевнили, що всі кошти будуть спрямовані на потреби бійців кам'янчан, які наразі захищають Україну.

Але тут кожен заклад освіти самостійно вирішуватиме куди спрямувати зібрані донати: хтось вчителю, який перебуває у війську, хтось чиємусь татові.

— Впевнений, що така підтримка ніколи не буде зайвою для наших хлопців. Хочу подякувати дітям, батькам та всім, хто підтримав наших захисників! — написав міський голова Михайло Посітко. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up