Хмельницькі депутати хочуть їздити вчитися за кордон за бюджетні кошти

Хмельницькі депутати хочуть їздити вчитися за кордон за бюджетні кошти
Олександр Сидорук (ліворуч) і Сергій Паламарчук (праворуч) пропонують внести зміни до "Програми міжнародного співробітництва та промоції міста Хмельницького на 2016-2020 роки”
  • З бюджету міста можуть виділити 700 тисяч на навчання працівників міськради.
  • Депутати міськради запропонували і їм надати таку можливість.

У липні минулого року сесія міськради прийняла “Програму міжнародного співробітництва та промоції міста Хмельницького на 2016-2020 роки”. Вона розрахована на 2,6 мільйона гривень. На черговій сесії, яка відбудеться 12 липня, депутатам запропонують збільшити кошторис на 700 тисяч. Таку суму планують витратити на навчання і підвищення кваліфікації працівників міськради за кордоном.

На засіданні бюджетної комісії сьогодні, 4 липня, запропонували внести зміни до проекту рішення. Олександр Сидорук із фракції “Поруч” і Сергій Паламарчук із фракції “За конкретні справи” хочуть, аби за бюджетні кошти могли навчатися і депутати. Ще одну зміну запропонувала керуюча справами міськвиконкому Юлія Сабій. Вона хоче, щоб до цього переліку включили і членів виконкому.

Бюджетна комісія одностайно проголосувала “за”. Тому відповідні зміни будуть озвучені і запропоновані для голосування на сесії міськради. Слідкуйте за новинами Хмельницького на vsim.ua.

Відео дня

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (30)
  • IGOR
    СРАМ!

    Ну так пусть обращаются в ЕС, чтобы они выделили ЗА СВОЙ СЧЁТ таких "учителей", которые приедут сюда и проведут тренинг, раз такая жажда обучения! Миссию Квасневского же отправляли! Баррозу, Ромпей, Нуланд - не вылазили отсюда! Пусть теперь выделят деньги и проведут тренинги по всей стране за те же деньги, на которые сюда катались!

    А во-вторых, что-то не совсем патриотично! Почему это обучение за границей? У нас разве не лучше уровень образования?! (Во всех новостях ежедневно, со слов власти конечно, говорят о том, что уровень образования у нас - лучший в Европе)....
  • Оксана Підопригора
    Класно.

    Тобто люди мають останє відавати щоб хоч якось вивчити дітей, а вам треба мільйони,  беріть будь ласка.
  • Anna Blonska
    Краще безкоштовно відправте їх в ато
    Сергій Якубенко reply Anna Blonska
    вони краще мандат складуть)
  • Yaroslav Kachur
    Всім не сподобалось, але є проблема - хто прийде на сессію щоб відстояти свої слова.
    Сергій Якубенко reply Yaroslav Kachur
    вже бачу араву народу яка кричить "Ні освіту депутатам")
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:02 «Зливав» локації ТЦК в інтернеті: мешканця Хмельниччин засудили за «зрив» мобілізації 15:34 Майора поліції з Хмельницького відзначили високою нагородою 15:02 Захисник, колекціонер та друг: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Теревегою 14:21 Хмельничан запрошують в суботу до Молодіжного парку: пройде свято для дітей Від читача 15:36 Microsoft і Google попереджають користувачів про нову хвилю шахрайств 13:39 Жінку з Хмельниччини збив мотоцикліст у курортному Яремче: потерпіла у лікарні 12:58 Новий поїзд Львів — Хмельницький вирушив у перший рейс: де має зупинки 12:19 На Хмельниччині з води врятували чотирьох чоловіків на SUP-дошках (ВІДЕО) 11:41 У підʼїзді на Кам’янецькій пролунав вибух: що відомо 11:02 Хмельниччина втратила шістьох захисників. Хто вони 10:33 У Хмельницькому засудили російського боксера Валуєва: він відреагував 10:01 Робота у Хмельницькому із зарплатою до 45 тисяч гривень (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 09:03 Зміни для клієнтів Хмельницькобленерго: запустили новий особистий кабінет 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 11 липня 21:11 Хмельниччину накриє липнева прохолода: прогноз погоди на завтра 20:29 На Хмельниччині попрощались із чотирма воїнами photo_camera 19:48 Рейтинг університетів України 2025: де опинилися виші Хмельниччини 19:21 Пів року боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з воїном Володимиром Мницею photo_camera 18:47 Зміниться рух автобуса №5 у Хмельницькому (ГРАФІК) 18:08 Переховувався два роки за кордоном: підозрюваного з Хмельниччини затримали в Німеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up