Кінотеатр Шевченка хоче купити апаратуру на понад 500 тисяч

Кінотеатр Шевченка хоче купити апаратуру на понад 500 тисяч
  • Кінотеатр на Проскурівській фактично не працював з лютого 2022 року.

  • Через перепади напруги згоріло обладнання, тому там не можуть показувати фільми.

  • Для відновлення показів підприємство замовило інтегрований медіасервер.

Кінотеатр імені Шевченка, що розташований у центрі Хмельницького на Проскурівській, хоче придбати нову апаратуру для кінопоказів. Йдеться про інтегрований медіасервер, вартість якого оцінили у 500 792 гривні. Така інформація опублікована у системі електронних закупівель «Prozorro». Постачальника обладнання мають обрати за найнижчою ціною на торгах, які заплановані на 15 листопада. В результаті фактична вартість обладнання може знизитися. Саме ж постачання має відбутися до 16 грудня цього року.

Згідно з технічною документацією, інтегрований медіасервер призначений для трансляції фільмів у кінотеатрах. Замовник вказує, що це може бути «Dolby IMS3000» або еквівалент. У будь-якому випадку обладнання повинне мати, серед іншого:

  • вбудоване сховище для фільмів місткістю щонайменше три терабайти
  • планувальник перегляду
  • жорсткі диски з можливістю «гарячої» заміни
  • щонайменше два терабайти внутрішньої пам’яті
  • термін гарантії два роки та термін післягарантійного обслуговування три роки

Нагадаємо, що раніше ми розповідали вам про стан кінотеатру імені Шевченка. Роботу за своїм прямим призначенням заклад припинив у лютому 2022 року. Відтоді й до червня цього року там працював штаб допомоги переселенцям. Коли він припинив роботу, у кінотеатр стали повертати обладнання та меблі, потрібні для кінопоказів. Також там робили дрібні ремонти.

Відео дня

Як розповіла виконувач обов’язки директора кінотеатру Марина Олійник, заклад нині не може працювати за своїм основним призначенням. Причина — від перепадів напруги згорів блок, який дозволяв переформатовувати і оцифровувати відео. Відремонтувати його неможливо, а вартість нової системи оцінювалася приблизно у 500 тисяч гривень. Водночас, за словами Марини Олійник, у кінотеатрі можна показувати кіно, але старіше, яке вже вийшло з прокату. Так, для школярів почали демонструвати мультфільми. Крім того, у кінотеатрі проводять публічні заходи, наприклад, концерти.

Як розповіла Марина Олійник, на повну ставку в кінотеатрі нині працюють тільки вона, а також головний інженер, прибиральниця та двірник. Решта працівників перебувають у простої — вони виходять на роботу за необхідності й отримують 2/3 окладу. Цю суму перекриває плата від орендарів за найм приміщень у кінотеатрі.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (31)
  • Олег Бродський

    На мою думку зараз це не актуально! Хто буде ходити на покази? Молодь більшість відвідує ТЦ,а пенсіонери не будуть ходити! Для чого витрачати кошти?
  • Mik Kykyłyk

    Саме вчасно
  • Юрий Белоусов

    дивно, що ще не згорів
  • Liudmyla Suprunovska

    Навіщо недіючому кінотеатру апаратура?

keyboard_arrow_up