Овочі дорожчають: де вигідніше купляти у Хмельницькому

Овочі дорожчають: де вигідніше купляти у Хмельницькому
  • Восени на прилавках дорожчають овочі. Як змінилась їх вартість?
  • Дізнавайтесь, де вигідніше і переглядайте інфографіку.

Журналісти vsim.ua продовжують слідкувати за вартістю різних продуктів у Хмельницькому.
Щомісяця на нашому сайті ми розповідаємо про вартість свинини, молочних виробів, круп та яєць. Наприклад, минулого тижня ми порівнювали ціни на фрукти. Вони почали дорожчати. Така ж тенденція торкнулась і овочів. Цього вівторка ми розповімо про їх вартість на прилавках Хмельницького. Починаючи від картоплі й цибулі до цвітної капусти і перцю.

Для порівняння журналістка vsim.ua відвідала два продовольчі ринки - “Дубово” і центральний, а також супермаркет “АТБ”.

Отож, за скільки продають овочі? Дізнавайтесь, де вигідніше і переглядайте інфографіку. Найнижчу ціну на товар ми підкреслили лінією. 

Відео дня

Що кажуть експерти?

З настанням в осені в Україні продовжують дорожчати продукти. Зокрема, стрибок цін торкнувся курячих яєць, м’яса та овочів. Водночас, прогнозують експерти, ціни на деякі позиції будуть доступніші, ніж минулого року, а то й досягнуть довоєнних показників. 

Вартість овочів та фруктів змінюється в залежності від їх сезонності. Наприкінці серпня саме тривав збір урожаю, тому деякі овочі здешевшали. Однак наразі спостерігається зростання цін. Це підтверджують і самі продавці.

У Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” прогнозують, що здорожчання енергоресурсів та пального, найімовірніше, призведе до нового сплеску споживчих цін, але передусім на продукти промислової переробки та тваринництва.

Тобто великого росту цін у галузі овочівництва та фруктів через зростання вартості пального наразі ще не буде.

“Сьогодні щодо овочівництва та фруктів, то найбільше використовується паливо при логістиці продуктів та їх зборі. На великих об’ємах вплив на кінцеву ціну буде +1,5-2%.  Проте не виключено зростання цін на пальне з настанням холодного періоду року, що спричинить подальше підвищення вартості продуктів”, - зазначив аналітик “Українського клубу аграрного бізнесу” Максим Гопка, передає видання “landlord.ua”. 

Читайте також:

Ціни на яйця: де вигідніше у Хмельницькому (ІНФОГРАФІКА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up