Рейтинг зарплат у Хмельницькому за сферами зайнятості (ІНФОГРАФІКА)

Рейтинг зарплат у Хмельницькому за сферами зайнятості (ІНФОГРАФІКА)
Ілюстративне фото
 • Середня зарплата у Хмельницькому — 13 тисяч.

 • У кого більше, а в кого менше?

Після початку повномасштабного російського вторгнення майже половина українців втратила роботу. Це дані станом на кінець липня від соціологічної групи «Рейтинг». Таким чином перед багатьма людьми посталося питання пошуку нового заняття. Крім того, під час цього чимало людей розглядає  також варіант зміни сфери зайнятості.

Кому ж у Хмельницькому платять найбільше? Журналіст vsim.ua проаналізував дані з сайту work.ua та підготував за ними інфографіку. У ній представлений перелік сфер та медіанні зарплати за кожною з них. Під медіанним показником мається на увазі, що половина зарплат у вакансіях є меншим, а половина — більшим. Такий підхід до формування середніх даних більш точно відображає ситуацію, аніж середнє арифметичне.

Як бачимо з інфографіки, найбільш оплачуваною сферою є сільське господарство — понад 22 тисячі гривень. Найменші зарплати в охоронців — понад 9 тисяч гривень. Медіана за всіма вакансіями складає 13 тисяч гривень. Більше дізнавайтеся з інфографіки.

Відео дня

 

Читайте також:

Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (15)
 • Юра Наконечный

  Иди нахуй
 • Наташа Кармалита

  З яких джерел така інформація? А ви знаєте я що багато ФОПів платить мінімалку!!
 • Андрей Максимнюк

  Це напевно Київську заробітну плату оголошуєте.
 • IGOR

  Вообще было бы неплохо указывать часовую оплату. А то норма порядка 170 часов в месяц, а некоторые предлагают, как гастарбайтерам, работать 1.5-2 ставки и указывают соответственно зарплату двух ставок...

keyboard_arrow_up