Ціни на сало і м’ясо: де вигідніше купувати у Хмельницькому

Ціни на сало і м’ясо: де вигідніше купувати у Хмельницькому
 • Продовжуємо моніторити ціни на продукти у Хмельницькому. 
 • Як змінилась вартість свинини перед початком зими?
 • Дізнавайтесь, де вигідніше. Підготували для вас інфографіку.

Ціни на свинину коливаються впродовж року. Все залежить від багатьох факторів - сезонності, вартості енергоносіїв і кормів. 

Самі продавці кажуть, попит на м’ясо свині наразі впав. Мовляв, люди часто обирають дешевшу альтернативу. Наприклад, курку. 

Журналісти vsim.ua продовжують слідкувати за вартістю продуктів у Хмельницькому. Щомісяця на нашому сайті ми розповідаємо про вартість яєць, круп, молочних виробів та овочів. До прикладу, минулого тижня порівнювали ціни на фрукти. Зокрема, на трьох продовольчих ринках, у кіоску та супермаркеті. Цього вівторка розповімо про вартість сала і м’яса. Востаннє ми аналізували їх наприкінці жовтня. Як змінились ціни зараз?

Відео дня

Для порівняння журналістка відвідала павільйони на центральному і “Ранковому” ринках, а також м’ясний магазин мережі.

Отож, дізнавайтесь, де вигідніше і переглядайте інфографіку. Нижчу ціну на товар ми підкреслили лінією. 

За скільки продають сало і м’ясо у Хмельницькому?

Отож, за нашими спостереженнями, дешевше свинина обійдеться на ринку. Зокрема, "Ранковому", що по Кам'янецькій. Дещо дорожче - у м'ясному магазині мережі. 

Який прогноз?

В Україні очікується традиційне підвищення цін на продукти у зимовий період. Це прогнозують експерти. До прикладу, аналітик “Українського клубу аграрного бізнесу” Максим Гопка вважає, що значний стрибок цін буде саме наприкінці зими. Зокрема, на овочі та фрукти. Мовляв, сегмент вітчизняних плодів вичерпався приблизно на 60%, тому на прилавках з’являється більше імпортної продукції, - цитує видання “Today”.

Що до м’яса, то фахівці вважають, що до кінця року ціни залишаться стабільно. Адже на ринку достатньо свинини та курятини. Окрім того, в останні кілька місяців подешевшали корми, тому передбачуваного підвищення вартості продукції не очікується. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Читач44

  звідки вони беруть такі ціни
 • Андрій Степаненко

  Звідки така пролетарська заздрість до базару?
 • Сергей Панчук

  Гнати в шию цих бариг з павільйона...
  Закрийте м'ясний на центральному  ринку.
 • ЧитачЧитачів

  Коли вже ці бариги нажеруться.

keyboard_arrow_up