Українцям не нараховуватимуть кредитні штрафи до кінця квітня

Українцям не нараховуватимуть кредитні штрафи до кінця квітня
  • Не заплатив за кредитом? Штрафу не буде.

  • Але лише до 30 квітня.

Клієнтам українських банків, які мають споживчі кредити, не будуть нараховувати штрафи та пені. Але лише у випадку, якщо прострочка платежів виникла у період від 1 березня до 30 квітня. Українців також звільнили від будь-якої іншої відповідальності за несплату або часткову сплату кредитів. Такий закон прийняла Верховна Рада та підписав Президент України Володимир Зеленський.

Також банкам у випадках прострочення заборонили збільшувати відсоткові ставки. Виключення становлять кредити, якими при укладенні договору передбачена змінна відсоткова ставка.

Про інші новини банківської сфери вчора, 19 березня, повідомила «Економічна правда». Так, через карантин українські банки змінюють особливості роботи — закривають деякі відділення, скорочують час роботи, запроваджують санітарні години та обмежують перебування клієнтів у відділенні. «ПриватБанк» подовжив термін дії карток для виплат на 90 днів, якщо закінчення цього терміну припадає на період карантину. Оперативну інформацію про карантин дізнавайтеся з нашої окремої новини.

Відео дня

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Роман

    Чи діє цей закон на МФО?

keyboard_arrow_up