З 1 вересня у Хмельницькому подорожчає проїзд у тролейбусах і маршрутках

З 1 вересня у Хмельницькому подорожчає проїзд у тролейбусах і маршрутках
  • Вже за тиждень у місті піднімуть тарифи на проїзд у громадському транспорті. 
  • Вартість у тролейбусах і маршрутках зросте на гривню. 
  • До того ж, кататись у маршрутках після 20:00 буде ще дорожче. 

 

Вже з вересня хмельничани платитимуть за проїзд більше. Якщо раніше прокататись у тролейбусі коштувало 2,50 гривень, то зараз вартість підняли до 3,50 гривень. До того ж, вартість проїзду підняли і у нічних "рогатих". Тепер одна поїздка коштуватиме не 6, а 10 гривень. 

Встановили і нову вартість проїздних у тролейбусах. Звичайний обійдеться у 130 гривень, учнівський - 50 гривень, а студентський - 70 гривень. 

Зміниться тариф на проїзд і у маршрутках. Якщо зараз мешканці платять по 4 гривні за поїздку, то вже з 1 вересня вартість становитиме 5 гривень. Але і це ще не все. У Хмельницькому вирішили запровадити так званий "вечірній тариф". Це означає, що після 20:00 пасажири платитимуть за поїздку ще більше - по 6 гривень. 

- По вечірнім - це приклад Івано-Франківська. Там вже пару років маршрутки їздять по 6 гривень після 20:00. Якщо і це не спонукатиме перевізників їздити за графіками, то будемо складати на них акти, - пояснив заступник міського голови Андрій Бондаренко. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (30)
  • Людмила
    43 маршрут , водійі знахабнілі, коли йідуть на кінцеву зупинку і мало людей в маршрупці  іхнім доріканням немає меж бо йім невигідно йіхати на Шаровечку. Ще і зупинку зняли біля кладовища цьому взагалі немає ніяких поясгень... Все для людей)))  Погано курсують з ранку коли діти до школи йідуть, і з обіду требо чекати по пів години ,на зупинках не дивляться чи добігає хтось чи ні, особливо на зупинці біля підземки.
  • Каспер Орнявський
    Підвищення тарифів, це на жаль мабуть необхідність, тут нікуди не дінешся. Але є 2 досить суттєвих зауваження.

    1) Де контроль? Чому перевізники дозволяють собі не дотримуватись графіку, не обладнують транспортні засоби GPS, сходять з маршруту раніше за визначений час і міська влада дивиться на це неподобство крізь пальці?

    2) Вечірній тариф, це можна зрозуміти і підтримати, щоб був додатковий стимул перевізнику. Але. Що це за час такий 20.00? Хто це придумав і затвердив, ви або бовдури, або свідомі корупціонери, яким поклали у кишеню перевізники. Третього варіанту я навіть не розглядаю! Бо якби ви піклувались про зручність містян, то цей тариф слід було б робити не 6, а хоча б 8 гривень. І діяти він має починати мінімум після 22.00, але лише за умови, що попередні 2 години, тобто з 20.00 кількість машин на маршруті не мінялась, щоб не складалась ситуація, коли водії роблять собі перерву на каву годині о 21, а потім виходять на маршрут і стрижуть лохів, які чекають транспорту годину. За всім цим має стежити муніципальна диспетчерська служба, по тим самим міфічним GPS. А в такому вигляді як ви понаприймали, це просто шкідництво!
  • Андрей Степаненко
    То може ввести різний тариф для тих хто стоїть і хто сидить?) Після 20 їхати раком стоячи на одній нозі за 6 гривень- небагато кайфу
  • Петро Груз
    Симчишина на гиляку!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 24 березня: синоптики обіцяють тепло 20:30 Від удару FPV-дрона загинув 30-річний військовий з Хмельниччини Сергій Кухар 19:39 На Хмельниччині військовий повернувся з полону і зняв свій портрет з Алеї надії 19:07 Планові відключення світла у Хмельницькому на 24 березня Від читача 12:30 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 18:29 На Хмельниччині зупинили п’яного водія Hyundai: Драгер показав 2,62 проміле 17:48 На Хмельниччині під час заборони вилову щуки викрили порушника зі сіткою 17:30 Два мільйони за пів року — як кухарі збирають для «Азов» (соціальна реклама) 17:07 Судитимуть банду, яка зі зброєю нападала на будинки на Хмельниччині 16:34 Перший науковий ліцей Хмельниччини: що зміниться для учнів 15:53 У Хмельницькому побили військового: поліція встановлює обставини події 15:05 «Був бойовим офіцером»: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Хемієм 14:18 WEAGRO: коли ресурси для посівної потрібні вже зараз (новини компаній) 14:04 За тиждень — понад 6 тисяч випадків: яка ситуація з ГРВІ на Хмельниччині 13:16 На Хмельниччині аферисти продають «дешеве» пальне онлайн та зникають з грошима 12:28 У Хмельницькому зупинили водія з алкоголем у 14 разів вище норми 11:46 На Хмельниччині попрощаються із загиблими воїнами: Олександром Гнатюком, Михайлом Дем’янчуком, Дмитром Ланчуком 11:01 На Хмельниччині 17-річна квартирантка викрала у пенсіонерки $12 тисяч: буде суд 10:19 «Мамо, в мене болить голова». Дитячий невролог з Хмельницького про «червоні прапорці» 09:18 На Хмельниччині попрощались із 29-річним прикордонником Романом Хоменком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up