За півтора роки хмельничани сплатили 12,6 мільйона штрафів: куди пішли ці гроші

За півтора роки хмельничани сплатили 12,6 мільйона штрафів: куди пішли ці гроші
Ілюстративне фото
  • Сума штрафів, які передбачає КУпАП, коливається від 1,5 гривні до 170 тисяч.

  • Ми дізналися, куди пішли сплачені хмельничанами штрафи.

Паління в громадському місці, скоєння незначного ДТП, торгівля в невстановленому — за ці та інші порушення законодавство передбачає адміністративну відповідальність. Одним із покарань, які можуть призначити за адмінправопорушення, є штраф. Це передбачено Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Найменший штраф, який передбачає кодекс, — 1,5 гривні. На таку суму можуть оштрафувати за неоплачене перевезення багажу в електротранспорті або автобусах. Максимальний штраф складає 170 000 гривень. Його можна отримати за такі порушення:

Скільки ж штрафів хмельничани сплачують до бюджету? Аби дізнатися це, ми надіслали запит що головного управління Казначейської служби України у Хмельницькій області. У відповіді на запит повідомили, що від 1 січня 2019 року до 30 червня 2020 року мешканці Хмельницького сплатили штрафів на загальну суму 12 652 501,88 гривні. Серед цих грошей до бюджету міста надійшло 2 660 579,25 гривні. Детальні дані переглядайте у таблиці.

Вид надходження

До державного бюджету

До місцевого бюджету

Разом

Адміністративні штрафи та інші санкції

9 991 922,63

1 626 791,04

11 618 713,67

Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів

1 033 788,21

1 033 788,21

Разом

9 991 922,63

2 660 579,25

12 652 501,88

Варто зазначити, що адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, за виключенням порушень, зафіксованих в автоматичному режимі, зараховуються на єдиний рахунок Хмельницької області. Тому даних окремо за Хмельницьким у Казначействі не надали.

Законом також передбачена окрема категорія для штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, які стосуються порушень, зафіксованих в автоматичному режимі. Однак у Хмельницькій області таких надходжень протягом цього та минулого років не було. Нагадаємо, що на Хмельниччині поки не впроваджена система автофіксації порушень ПДР і про майбутнє впровадження її поки нічого не відомо.

Всі гроші, отримані за рахунок сплати штрафів, зараховуються за загальних фондів державного бюджету та бюджету міста Хмельницького. Це означає, що у цих коштів немає окремого призначення, на які вони будуть витрачені.

Із загального фонду державного бюджету 2020 року фінансуються, наприклад, такі статті видатків:

Із загального фонду бюджету Хмельницького 2020 року, фінансуються, наприклад, такі видатки:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:08 У Хмельницькому зростуть тарифи на воду: коли і наскільки 14:29 У Хмельницькому попрощалися із 33-річним захисником Сергієм Залізком 13:45 Ауріка і Кларк: 9 рідкісних імен, якими хмельничани назвали дітей у червні 13:07 Поліцейські «замітали сліди» аварії на Хмельниччині, в якій загинув неповнолітній: буде суд Від читача 15:51 Війна за розум: головні правила інформаційної безпеки під час бойових дій. 12:28 Погода зміниться: на Хмельниччину насувається похолодання з дощами та грозами 11:49 На Хмельниччині розшукують 61-річного чоловіка: зник тиждень тому 11:11 Вкрав у знайомого 24 тисячі гривень: судитимуть хмельничанина 10:32 1,21 проміле в крові: на Кам’янеччині п’яний мотоцикліст їздив без прав 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:39 Викрав «BMW», а потім «Suzuki»: судитимуть 18-річного жителя Старокостянтинова 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 2 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:10 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:03 Смертельна аварія на коліях у Хмельницькому: дізналися про стан 18-річного Микити, який вижив 19:19 «На щиті» повертаються 6 захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) 18:42 Бензин Е10, надбавки до пенсій та старт вступної кампанії: головні новації липня 18:01 Назавжди 31: у Хмельницькому попрощалися з Георгієм Даменією 17:29 На Хмельниччині судитимуть 35-річного чоловіка за зґвалтування малолітньої падчерки 16:54 У Хмельницькому вручили державні нагороди родинам загиблих захисників (ІМЕНА) photo_camera 16:18 Хмельницький серед лідерів із доброчесності та протидії корупції: результати дослідження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up