Хмельницькі правоохоронці викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Хмельницькі правоохоронці викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
  • За даними правоохоронців, організатором схеми був адвокат з Києва.
  • Його «послуги» коштували 4000 доларів.

Правоохоронці Хмельниччини припинили чергову схему незаконного переправлення чоловіків за кордон. За даними слідства, її організував адвокат з Києва. Припускається, що він шукав чоловіків, які хочуть виїхати з України, та пропонував організувати це за 4000 доларів. В рамках схеми до системи «Шлях» адвокат вносив дані про своїх «клієнтів» як водіїв-волонтерів однієї з київських благодійних організацій. Відтак чоловіки безперешкодно виїжджали з України.

Знайшовши чергового «клієнта», адвокат взяв у нього 3000 доларів передоплати та відправив йому поштою необхідні документи. Ще 20 000 гривень «клієнт» перерахував адвокату на картку. Після цього організатор схеми вніс дані чоловіка у список водіїв, які перевозять гуманітарну допомогу. Відтак адвоката затримали. Про це сьогодні, 15 травня, на своїх сторінках у Facebook повідомили три правоохоронні органи Хмельниччини обласного рівня — поліція, прокуратура та служба безпеки. Яким чином схема була пов'язана з Хмельниччиною, не повідомляється.

Адвокату повідомили про підозру за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу («Незаконне переправлення осіб через державний кордон України»).

Відео дня

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 3 людини та текст

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up