На Хмельниччині викрили схему збуту наркотиків у колонії

На Хмельниччині викрили схему збуту наркотиків у колонії
Фото ілюстративне
  • До злочинної групи восьмеро чоловіків. Частина з них забезпечувала придбання наркотичних засобів та доставку їх до колонії. Інші ж продавали товар. 

 

 

Схему збуту наркотичних засобів у виправній колонії організував 34-річний ув'язнений. Він разом із ще двома засудженими розподіляли отримані від злочинної діяльності кошти – координували так званий «злодійський общак», а також поширювали свій авторитет на інших утриманців колонії. Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

До протиправної діяльності чоловіки залучили ще п’ятьох виконавців з кримінальним минулим, які забезпечували придбання наркотичних засобів та психотропних речовин, зокрема, «ширки», макової соломки, канабісу, амфетаміну, а також їх доставку до колонії.

Фігурантам повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 255 – 1, частиною 2 статті 307 КК України, санкції яких передбачають покарання у виді позбавлення волі до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Відео дня

У кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на з’ясування усіх обставин вчинених кримінальних правопорушень та завершення досудового розслідування. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Николай Кулина
    Без відома і за домовленістю з персоналом зони наркота не могла потрапити в зону.Шукати треба серед своїх,а не шукати винних на стороні.
  • Рома Хмель
    Начальнику колонії на лапк не попало
  • Виктор Белоущенко
    Да какая схема менты и продают наркоту позорище я бы не выставлял такую информацию У Кума спросите
  • Клавдия Герман
    Без комментариев
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:17 Синоптики попереджають про негоду в неділю: прогноз на 22 червня для Хмельниччини 16:29 Трьох військових з Хмельницького району нагородили посмертно. Імена 15:42 Вважалися зниклими: загинули дев'ятеро захисників з Хмельниччини photo_camera 14:34 У Хмельницькому відбудеться кінопоказ просто неба: коли і де Від читача 19:18 Лікарів-анестезіологів та медичних сестер запрошують на роботу у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" 13:31 Держава компенсує витрати за працевлаштування ВПО на Хмельниччині. Деталі 12:35 Міська лікарня бере кредит на новий рентген: що відомо про апарат 11:24 До мільйона на бізнес і безкоштовне навчання: що пропонує ветеранам служба зайнятості 10:07 На фронті загинув поліцейський з Хмельниччини Володимир Середюк. Йому було 35 09:04 На Хмельниччині вогонь забрав життя чоловіка 21:03 Температура впаде до +9°С: прогноз для Хмельниччини на 21 червня 20:05 Був зниклим безвісти. Хмельничани попрощались з Анатолієм Гуцалом photo_camera 19:02 Проти Олександра Крупи відкрили кримінальну справу за незаконне збагачення 18:01 На Хмельниччині затримали військового в СЗЧ — давав хабар, щоб не служити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up