На Хмельниччині засудили чоловіка, який вчинив озброєний розбій на АЗС

На Хмельниччині засудили чоловіка,  який вчинив озброєний розбій на АЗС
  • Чоловік дуже хотів випити спиртного, але гроші закінчилися.
  • Тоді він не придумав нічого кращого, як взяти в руки пістолет.

Вранці  20 березня до однієї з АЗС у Шепетівці зайшов чоловік та почав розмахувати пістолетом. Погрожуючи оператору, він взяв пляшку горілки, пиво та цигарки. Працівниця АЗС одразу натиснула "тривожну" кнопку.

Наряд поліції охорони затримав зловмисника, коли той виходив з АЗС. Ним виявився 55-річний мешканець Рівненської області. Чоловік був дуже п’яним.

У суді чоловік пояснив, що того ранку добирався з Хмельницького у Рівне і в Шепетівці якраз чекав попутний транспорт. На автозаправці хотів купити ще алкоголю, та грошей вже не було, тому дістав зброю. Вину повністю визнав, розкаявся. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

  • "Просила суворо не карати розбійника й працівниця автозаправки, що під дулом віддала йому цигарки і спиртне, запевнила, що нині претензій не має: чоловік добровільно відшкодував майнову і моральну шкоду".

Чоловіка визнали винним у розбої (частина 1 статті 187 Кримінального кодексу України). Місцевий суд призначив йому покарання — позбавлення волі на 3 роки. Щоправда, засудженого звільнили від його реального відбування на 2 іспитових роки.

Читайте також: Чоловіка зарізали та вклали в ліжко: деталі кривавої драми на Хмельниччині (ВІДЕО)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) Від читача 14:24 Поліцейські вручили підозри ще чотирьом членам злочинної організації, яка ошукала громадян Латвії на понад 5,5 мільйонів гривень 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку 09:50 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 серпня (ІНФОГРАФІКА) 21:11 Повернувся додому «на щиті» 23-річний Павло Ковальчук photo_camera 20:45 Похолодає: прогноз погоди на 26 серпня 20:02 На пʼять днів обмежать рух тролейбусів: коли саме 19:01 Сотні адрес у списку: відключення світла 26 серпня (АДРЕСИ) 18:38 Чловік намагався отримати аліменти з колишньої дружини. Що вирішив суд? 17:36 17,4 млн грн на дороги Хмельницького: хто отримав найбільші підряди 16:51 На водія, який порушив ПДР на проспекті Миру, склали протокол play_circle_filled 15:55 Завершився фотоконкурс «Мій дім — незалежна Україна»: переможці отримали свої дарунки 15:41 Закупівля неякісних дронів у Нетішині: обвинувачують мера Супрунюка 15:11 Учнів та педагогів стає менше: що відбувається з освітою на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up